Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis

Nädalavahetusel toimusid Pärnumaal Audrus U-18 vanusegrupi Eestimaa Spordiliidu Jõud meistrivõistlused võrkpallis, kus Järvamaad esindasid nii poiste kui tüdrukute võistkond.

Poisid koosseisus Sander Ojaste, Keiro Vantsi, Kaur Koiduste, Tambet Eslas, Andre Lõiv ja Karl Traagel saavutasid kuue võistkonna hulgas II koha. Tulemusega 2:0 alistati Tartumaad, Hiiumaad ja Pärnumaa II esindust ning tulemusega 2:1 Pärnumaa I võistkonda. Ainus kaotus tuli vastuvõtta Lääne - Virumaalt 2:0. Järvamaa võistkonna esindaja oli Türi VK treener Villi Vantsi.

Tüdrukute võistkond teenis meistrivõistlustel kolmanda koha. Võistkonda kuulusid Mariliis Lepikult, Piret Tsesnakova, Meriliin Kuhi, Teevi Zeemann, Teesi Zeemann ja Kersti Linnukütt. Võideti Hiiumaa ja Pärnumaa esindusi 3:0 ning kaotati sama tulemusega Võrumaa ja Lääne-Virumaa võistkondadele. Järvamaa võrkpallureid esindas Paide VK treener Piret Reinfeld.

Treenerite ühine arvamus oli, et Jõud`i noorte MV traditsiooni tuleb jätkata ning järgmise aasta avaldasid korraldamise soovi võrukad.Tagasi
Luubi all