Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Lõppes rahvusvaheline võrkpalliturniir

Rahvusvahelise Paide VK ja Assotransi 26. korda toimunud võrkpallurite sügisturniiril mees- ja naiskondadele selgusid 2. novembril võitjad.

Võrkpalliturniiri kolm võistlusõhtut, mis peeti 25. oktoobril ning 1. ja 2. novembril, olid igati sportlikud ja põnevad. Üle 80 võrkpalluri jätsid Väätsa Tervisekompleksi palju vaeva ja higi, kuid rahulolevatena autasu vastuvõttes oli see kõik juba ununenud.

Meeskondadest tuli võitjaks Paide/Väätsa/Türi, kes alistas kõik vastased tulemusega 3:0. Järgnesid Imavere SK ja Paide mehed.

Meesveteranidest oli võidukas Tallinna Kalevi võistkond. Teine koht kuulus Paide ning kolmas Annaberg Buchholdz veteranidele.

Rohkem kui eelnevatel aastatel pakkus tõelist pinget naiste turniir. Raskes ja pikas viiegeimilises mängus pidi Paide naiskond tunnistama Türi naiste paremust, kes tulid turniiri võitjaks. Järgnesid Paide VK, Imavere SK ja Pukkilan Nuoriseura naiskonnad.

Korraldajad Piret Reinfeld ja Enn Sõmer jäid turniiriga rahule, sest soomlaste ja sakslaste osalemine andis turniirile värvi juurde. Samuti tänavad korraldajad kõiki sponsoreid: OÜ Väätsa Agro, AS Assotrans, Finnforest, E Piim, Järvamaa Spordiliit, Paide linnavalitsus.Tagasi
Luubi all