Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa saalihoki 6.-9kl Karikavõistlustel osaleda oli popp

Teisipäeval, 5 novembril toimus Imavere Spordihoones Järvamaa koolide saalihokivõistlused põhikooli vanusele, ehk siis oodatud olid 6.-9.klasside noormehed ja neiud.
Kohale saabus  9 poiste- ja 5 tüdrukute võistkonda. 
Poiste konkurents oli päris tugev, nii tuli igas mängus  maksimum välja panna. Moodustati kolm, kolmeliikmelist alagruppi eelmise aasta tulemuste järgi.
Edasi mängisid alagruppide paremad kohtadele 1-3 ja teised kohad 4-6. Kahjuks alagruppide kolmandad pidid leppima sõbraliku viigiga sest koolispordivõistlustel on ajalimiit millest tuleb rangelt kinni pidada, et õpilased jõuaksid koolibussidele. Poistest võitis Paide  Hammerbecki Põhikool. II koht Imavere Põhikool ja III koht Retla kabala Kool.

Tüdrukud mängisid läbi turniiri ja kõige edukamaks osutus ühegi kaotusesta Järva-Jaani Gümnaasium. II koht Imavere Põhikool ja III koht Väätsa Põhikool.

Järvamaad Koolispordi finaali saavad esindama minna Järgmise aasta märts kuus Paide Hammerbecki Põhikool ja Järva -Jaani Gümnaasium.

Järvamaa Spordiliit tänab kõiki kehalise kasvatuse õpetajad kes nägid vaeva et oma kooli esindus oleks võistlustel.Pilt erakogust.

Info edastas
Piret Reinfeld
Järvamaa Spordiliit
5042105Tagasi
Luubi all

Uudiste arhiiv