Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa otsib sportlikuma perekonda

Järvamaa Spordiliit kuulutab väljakonkursi Järvamaa sportlikuma pere leidmiseks.

 Kutsume Teid märkama oma naabri , töökaaslase, küla, linna, sportlikku eeskuju ja esitamakonkursile pere, kes Teie arvates väärib tunnustust. Oma kanditaate võivad esitada kõik omavalitsused, üksikisikud, mittetulundusühingud, asutused ja ettevõtted.

 EOK tunnustab iga aasta sportlikumaid peresid

Eestimaa sportlike perekondade tunnustamise eesmärk näidata perega koos sportimise tähtsust. „Regulaarne liikumisharrastussaab alguse kodust. Vanemate elurütm annab ka lastele eeskuju ning aitab juurutada elukestvaid liikumisharjumusi. Sageli ei puuduta aga kodune liikumisharrastus vaid pereliikmeid, vaid innustab laiemalt kogukonda. Eestimaa sportlike perekondade tunnustamisega tänamegi just selliseid perekondi, kes on oma sportimisarmastusega eeskujuks.

Palve EOK-lt,  et pere piirduks ühe leibkonnaga(vanemad+lapsed), mitte mitme erineva generatsiooniga

Ootame konkursile peresi, kes Teiearvates on  paistnud silma ja olnudeeskujuks teistele oma sportliku mõtlemise ja tegude poolest. Perekoostegemiste üheks sagedaseks märksõnaks on sport. Nende tegevus, positiivneellusuhtumine ja entusiasm on suureks eeskujuks meile kõigile. Liikuv jasportlik pere on kokkuhoidev ja hooliv, seal sirguvad lapsed on tugevamad jatervemad. Liikumist ja sporti väärtustav kodu on kindlasti ka üheks oluliseks eeltingimuseks ja vundamendiks, kus siis peres sirguvad lastel  on suurem võimalus  jõuda tippspordis suursaavutusteni.

Ootama Teie kandidaadi perekonna liikmete nimesid javanused, kontakttelefoni, e -postiaadressi.

 Kandidaate konkursile oodatakse hiljemalt 10.detsember  2019. a.

e-postiaadressile: piret.reinfeld@jarvasport.ee

Sportlikum pere kuulutatakse välja  10.jaanuaril parimate sportlaste tunnustamisüritusel.

 

Lugupidamisega

PiretReinfeld

JärvamaaSpordiliit

Projektijuht  5042105; 6971485Tagasi
Luubi all

Uudiste arhiiv