Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

ALGASID JÄRVAMAA SEERIAVÕISTLUSED DISCGOLFIS

Kolmapäeval, 29.mail  toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse avaetapp, kus osales kokku 46 võistlejat. Kuna Türi rada on üheksa korviline ja mahutab maksimaalselt 45 mängijat, siis otsustasid korraldajad lisada taas ka kümnenda korvi, et kõik soovijad võistlema pääseksid.

Eliit klassis tegi suurepärase tulemuse Jüri Karus, kes lõpetas võistluse tulemusega -11 ja püstitas sellega ka uue raja rekordi. Teise kohaga pidi leppima Janel Palm, kelle tulemuseks jäi -8.

Võrdetulemusega -7 lõpetasid Riho Rogov ja Raido Kangur, kuid punktide ülevaatamiselselgus, et kahe viskega läbis radu rohkem Raido ja kindlustas sellega omale kolmanda koha.


Edasijõudnute klassis võitis Ivar Kald tulemusega -4 ja jättis konkurendid vaid mõne punkti kaugusele. Teise kohaga pidi leppima Tarmo Link, kelletulemuseks jäi -3 ja kolmanda kohaga Jan Seire tulemusega -2.

Harrastajate klassis tegi väga hea tulemuse Kaisa Leesment, kes lõpetas võistluse tulemusega -2, mis on ühtlasi antud rajal tema isiklikuks rekordiks. Tulemusega +4 lõpetasid Roman Zarovski, Kristo Vinni, Tanel Puss ja Raido Verkmann, kuid punktide ülevaatamisel tunnistati teise koha võitjaks Tanel Puss ja kolmanda koha sai Roman Zarovski.

CTP võitjateks olid Liisa Gritšenko ja Jüri Karus. Loosi tahtel said meenetega kotid omale Tanel Puss ja Jüri Karus. Võistlejaid aitasid tunnustada Vaksali kohvik ja Türi Elamuspark. Lisaks on suureks toetajaks Metsajõe Puhkemaja, mis on puhkusepaketina peaauhinnaks ja loostakse välja ühele õnnelikule võitjale viimasel etapil.

 

Kõiki tulemusi on võimalik vaadata siin: 
Järgmine seeriavõistluse etapp toimub 12.juunil Aravetel kell 18:45.Registreerimine on avatud: 

 

Info edastas

Liisa Gritšenko

Türi SKLTagasi
Luubi all