Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Paide Võrkpalliklubi tähistas klubi sünnipäeva 19. sünnipäevaturniiriiga

E–Piim Spordihalli kogunes 23. veebruari  lumisel varahommikul 19. võrkpallivõistkonda, et üheskoos sportlikult tähistadaklubi 19. sünnipäeva. Hea meel on tõdeda, et turniir on võrkpallurite seasoodatud. Osalussoov oli sedavõrd suur, et mõned võistkonnad tuli paraku uksetaha jätta, sest liiga suur võistkondade arv oleks teinud korraldamise keeruliseks.Turniiri avamine toimus pärast kolme vooru mängimist, kus head sõnad päevale lausus Paide linnapea Priit Värk

Võistkonnad jagunesid neljaalagruppi, kus mängiti omavahel paremus selgeks. Alagruppide kaks paremat hakkasid püüdlema võidu poole ning alagruppide kolmandad,neljandad ja viiendadmängisid kohtadele 9-19.Traditsiooniliselt mängitakse välja  kõik kohad.

Võitjana väljus pärast 8 tunnist võistluspäeva võistkond Neemeco  Mikk Lellsaar,Lidia Lellsaar, Martin Lauri,Janno Õunpuu, Anna Zadarožnaja ning Kristiina Pullerits. 

Tallinnast, neil ei olnud raske alistada finaali jõudnud Audru võistkonda , kes olid juba finaali saades oma lootusi ületanud, võistkonnas mängisid Marja-Liisa Kesküla, LauraLoorents, Koidu Killing, Ardo Lükekund, Eiko Pikkur, Siim Samarin. Kolmandaleja  neljandale kohale toimus tõsisinevõitlus. Kõrgema koha sai väga karmis mängus võistkond Werro Võrust Triin Ojasoo, Mariann Toots, Hanna-Liisa Ilves, Kristjan Sibul, Martin Lukka, CrisKallas.

Neljanda kohaga pidi leppima Dynamo võistkond.Viienda kohale platseerusid Järvakad nimega Pehmesisustus  Elizabeth Kattai, Sten Perillus, Eva Männigo,Mihkel Jago, Ilmar Mõttus, Toivo Kattai, Iris Kuhi. Krislin Virkoja.Paide Võrkpalliklubi langes sellel aastal kolme koha võrra ja saavutas kuuenda koha 


Võistkonnas mängisid vanameister Viljo Jüristo, kes oli ka turniiri vanim mängija, Kadri Toom, Anne Põder,Piret Reinfeld, Maive Sibul, Kristjan Palm, Veiko Tihemets.

7.koht Ahjuproff, 8.kohtFauna, 9.koht Vägi,10.koht Saarepeedi, 11.koht, Vollevõlurid, 12.koht Kuus,13.koht Kiisud, 14.koht Saialill, 15.koht Võistkond, 16.koht Superspläch,17.koht Telliskivi, 18.koht VK Cräsh, 19.koht Paide VK noored.

Statistikat vaadates siisklubi vilistlasi, Paidekaid ja Järvakaid oli lausa kaheksas võistkonnas, misteeb meele tõsisilt rõõmsaks.

Pikk võistluspäev lõppes Veskisilla kalamajas, kus toimus pidulik autasustamine ja tantsukeerutaminevabamas õhkonnas. Kindlasti räägiti palju võrkpallist ja päevastestemotsioonidest. Osalejad jäid üksmeelselt turniiriga rahule. Korraldajale tehtihäid ettepanekuid veel paremaks korralduseks ja kutsuti juba uuteleturniiridele.

Suur tänu ka toetajatele,kelleta olnuks turniiri raske korraldada. Paide Linnavalitsus, PaideSpordikeskus, Järvamaa Spordiliit ja Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp, Veltsi Reisid OÜ ja Toom Auto OÜ.

Minu tänu ja kummardus kuulub kõigile osalejatele, kohtunikele, sekretäridele ja pealtvaatajatele, kes täitsid Paide Spordihalli terveks päevaks mõnusalt sportliku vaimuga.

Järgmisel aastal toimub jubakahekümnes turniir  ja kindlasti saame  uuesti kokku, et korraldada üks tore spordipidu.

Kõiki pilte turniirist saate vaadata siit

Info edastas ja toimetas 

Peakorraldaja

Piret Reinfeld

5042105

 Tagasi
Luubi all