Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tore matkapäev Paunküla mägede vahel


Kultuuri- ja Spordiklubi Alem viis augusti viimasel pühapäeval (26.08)tervisespordihuvilised Järvamaa inimesed tutvuma Harjumaal Kose vallas asuvaPaunküla mägede matkaradadega. 


Suve alguses matkasime koos ümber Viljandi järvekulgeval matkarajal, mis oli enamikule osalejatest uueks kogemuseks. Viljandijärv on küll tuttav aga selle ümber asuv mõnus, reljeefne ning jalasõbralikukattega ümbritsetud rada oli enamikul käimata.
Seekord oli sihiks Paunküla oma ilusa loodusega. Kes Tallinn-Tartu maanteelsõidab ei oska võib-olla arvatagi, kui huvitav võib täiesti suure tee ääresasuv maastik olla. RMK pakub üle Eesti matkamiseks ja mõnusalt vaba ajaveetmiseks erinevaid radu. Paunkülas on võimalik valida erineva pikkusegaradade vahel, mis on värvidega tähistatud. Soovitan kindlasti kaardi kaasavõtta, sest kõigi kolme raja tähistus on sama värvi ning sellega võib väikesegadus tekkida. Saime nautida vaateid järvedele, ronida möödavallseljakut,  läbida lühikese rabaraja ning maiustada mustikate japohladega. 

Info edastas
Ann Valang
KSK AlemTagasi
Luubi all