Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

DISCGOLFARID VÕISTLESID JÄRVA-JAANIS

Järvamaa discgolfi seeriavõistlused on jõudnud juba peaaeguviimase etapini ehk peetud on juba neli etappi. 11. juulil toimusseeriavõistlus Järva-Jaanis, kus mängijad said ennast proovile panna peaaeguideaalsetes tingimustes. Rajameistrid olid raja äsja ära niitnud, tuult polnudja ilm oli mõnusalt soe.

Selkorral osales seeriavõistlusel 50 mängijat. Eliit klassis (reiting üle 850)viskasid parimad tulemused Madis Tamm ja Ardi Roomelt, kelle tulemuseks oli -6. Siiski tunnistati tulemuste võrdluses parimaks Madis Tamm ja teise kohaga pidid leppima Ardi Roomelt. Kolmanda ja neljanda koha tulemus oli samuti võrdne,milleks oli -3. Peale tulemuste kontrollimist saavutas kolmanda koha siiski Härra Kangur. Üldarvestuses juhib 365 punktiga Madis Tamm, teiseks kukkus JüriKarus 354 punktiga ja kolmandat kohta hoiab Härra Kangur 328 punktiga.Harrastajate klassis (reiting kuni 849) lõpetasvõistluse Raiko Puidet tulemusega -3, mis andis talle ka kindla võidu. Teisekoha mängis välja Henri Hang tulemuseg 0 ja kolmanda kohaga pidid sel korralleppima Egor Oraste tulemusega +3. Üldarvestuses 359 punktiga juhib RaikoPuidet, kes on suutnud kaks järjestikus etappi võita. Teisel kohal on 336punktiga Siim Oja ja kolmas 310 punktiga Martin Laiv.

Naiste ja noorte klassis tegid parimad tulemused Merilyn Ivask ja Kerdo Lepasepp, kes lõpetasid raja tulemusega +4. Kiireltkontrolliti tulemused üle ja tunnistati siiski võitjaks Merilyn Ivask ja teisekohaga pidid leppima Kerdo Lepasepp. Kolmas koht õnnestus välja mängida Liisa Gritšenkol tulemusega +15. Üldarvestuses on parimat tulemust näidanud 380 punktiga Merilyn Ivask, kes on neljast etapist võitnud kaks ja kahel etapil jäänud teiseks. 346 punktiga hoiab teist kohta Piret Punapart ja kolmas on 332 punktiga Liisa Gritšenko.

Tänasel mängul suutsid kaks kanget meest visata kettaka ühe viskega korvi ja teenisid omale väikese auhinna selle eest. Tarmo Linkviskas ketta ühe viskega korvi esimesel rajal ja Madis Tamm 13. rajal.


Kõik tulemused on nähtavad siin:
https://www.discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=605114

Järgmine discgolfi seeriavõistluse finaal toimub 1.augustil Metsajõel.


Info toimetas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

projektijuhtTagasi
Luubi all