Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

TUULINE ILM PANI DISCGOLFARID PROOVILE

Täna, 20. juunil, toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse IIIetapp Paides. Ilm oli parajalt tuuline ja pani proovile mängijate oskused.Tuulise ilma kiuste tehti siiski rajal korralike tulemusi. "Eliit"klassis võidutses Jüri Karus tulemusega -9, teise koha saavutas Madis Tammtulemusega -6 ja kolmas oli Tarmo Vilipõld tulemusega -3."Harrastajate"klassis jäid esimest kohta jagama Raiko Puidet ja Raimo Verkmann tulemusega +1.Kuna Raiko lõpetas rohkem radasi, mille suutis visata kahe viskega korvi, siistunnistati sel korral võitjaks just tema ning Raimo pidi leppima teise kohaga.Kolmas ja neljas koht oli samuti võrdse tulemused, +2, kuid samuti tulemusteülevaatamisel tunnistati kolmanda koha vääriliseks siiski Siim Oja ning EnnEvel pidi leppima neljanda kohaga.

"Naisteja noorte" klassis tegi suurepärase tulemuse Piret Punapart, kes lõpetasvõistluse tulemusega +5. Teist ja kolmandat kohta jagasid võrdse tulemusegaKaisa Leesment ja Merilyn Ivask, kelle tulemuseks oli +6. Kaisa suutis mängujooksul kahel rajal visata ketta korvi kahe viskega, mis tagas talle teise kohaja Merilyn pidi leppima kolmanda kohaga.

CTPauhinna said Liisa Gritšenko tulemusega 3,52cm ja Tarmo Vilipõld tulemusega1,41cm.

Võistlusetulemused on üleval siin: https://www.discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=605112

 

Tänametoetajaid: 
- Türi Elamuspark 
- Pizza Kiosk 
- Vaksali Kohvik 
- Gritšenko Terviseteenused OÜ 
- Prodigy

 

 

Üldkokkuvõtteson järjestus järgmine: 
"Eliit" - Jüri Karus 276 punkti, Riho Rogov 270 punkti ja Madis Tamm265 punkti. 
"Harrastajad" - Siim Oja 264 punkti, Raiko Puidet 259 punkti ningkolmandat kohta jagavad Martin Laiv ja Rainel Paabo 235 punkti. 
"Naised ja noored" - Merilyn Ivask 280 punkti, Piret Punapart 268punkti ja Kaisa Leesment 252 punkti.

 

 

Tulemusedon üleval siin: 

 

JärgmineJärvamaa discgolfi seeriavõistluse etapp toimub 11. juulil Järva-Jaanis.Vahepeal panevad discgolfarid ennast proovile 7. juulil Eesti omavalitsustesuvemängudel ja selgitavad välja Eesti parimad omavalitsused.


Teatekoostas:
Liisa Gritšenko
Türi Spordiklubide Liidu spordispetsialist


 Tagasi
Luubi all