Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Täpselt nädal aja pärast stardib selle aasta Suvevolle

Eesti Võrkpalli Liit ja Coolbet sõlmisid koostöölepingu, mille raames on järgmisel kolmel aastal harrastajatele mõeldud ülipopulaarsete Rahvaliiga ja Suvevolle sarjade peasponsoriks Coolbet.
„Mul on hea meel, et kaks peamist harrastajale mõeldud sarja on endale leidnud koostööpartneri. Ühiselt Coolbetiga saame suurendada võrkpalli jalajälge ja loodetavasti veelgi enam inimesi ala juurde tuua,” rääkis Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe.
Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov avaldas samuti rõõmu alanud koostöö üle. „Coolbet’il on väga hea meel alustada koostööd Eesti Võrkpalli Liiduga. Eestimaise ettevõttena üritame ikka kodumaist sporti toetada, eriti kui tegemist on selliste toredate projektidega nagu Rahvaliiga ja Suvevolle, mis kutsuvad tavainimesi üles rohkem sporti tegema. Loodan väga, et meie koostöö Võrkpalli Liiduga kujuneb pikaajaliseks ning väga viljakaks,” sõnas ta.
Coolbet Suvevolle ehk juba traditsiooniliseks saanud võrkpalliteisipäevakud saavad hoo sisse üle Eesti 18 erinevas paigas 12. juunil kell 18:00. Eelmisest aastast tuttavad 18 võistluspaika on Tallinn Credit24 Arena ja Pirita, Paide, Tartu, Võru, Jõhvi, Kohila, Kuressaare, Kärdla, Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla, Põlva, Pärnu (Aloha Surfiklubi), Rakvere, Tõrva (ainult neli esimest etappi) ja Viljandi.
Coolbet Suvevolle etapid toimuvad juunis ja juulis igal teisipäeval algusega 18:00 ja seda olenemata ilmast! Eelregistreerida saab aadressil registreerimine võistluspäeval kuni 12:00ni, mängupaigas saab ennast kirja panna 17:45ni. Eelregistreerunutele on osalustasu neli eurot, võistluspaigas viis eurot. Võistkonnad moodustatakse igal turniiril koha peal ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised.
Suvevolletajaid oli möödunud aastal 1211. 


Järvamaal toimub suvevolle Paide Tehisjärve kolmel  liivaväljakul.Võistluste peakorraldajaks Paide Võrkpalliklubi juht Piret Reinfeld ootab randa kõiki võrkpallisõpru, keda eelmisel hooajal ei olnud mitte vähe.Vanusepiirang võistlustele on 14 eluaastat.
Kindlasti tuletaks meelde kõikidele osalejatele, et Suvevolle on lõbus ja sportlik ajaviide, kus igal võistlejal on oma roll väljakul ning kurja pahameelt ei soovi ma kelletki kuulda.Võrkpall on tarkade ja viisakate inimeste mäng millest siiani oleme kenasti kinni suutnud pidada. Kindlasti varustage ennast putukatõrjevahenditega ,kuna neid hilistundidel ikka järve ääres leidub.
Eelmisel aastal toimusid naiste turniirid kõikidele etappidel eraldi , kuna alati oli kohal vähemalt 9 naist!Loodame ,et ka sellel aastal leiavad tee randa õrnema poole esindajad.
Igal etapil autasustame kolme paremat võistkonda diplomite ja meenetega.Üldvõitjatele on välja pandud karikad.
 
Info edastas
Piret Reinfeld
Paide Võrkpalliklubi
5042105


Tagasi
Luubi all