Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Rulluisutajad lõpetasid teise etapi

Mai kuu viimasel päeval, toimus Lõuna-Järva rull 2018 Kärus. Rada oli 1,1 kilomeetrit pikk, mida erinevad vanuseklassid läbisid 2 - 8 korda, et tulemus kirja saada.
7.-10. aastased läbisid 2 ringi ehk 2,2 kilomeetrit. Poiste arvestuses olid parimad Marten Mällas Põltsamaalt, Marten Teetsov Kärust ja Jegor Jakobson Kärust. Tüdrukutest olid parimad Gerlin Lipp Rakverest, Heli-Ly Kruusmann Kadrinast ja Lisette Saar Adaverest.
11.-14. aastased noored läbisid 4 ringi ehk 4,4 kilomeetrit. Poiste parimad olid Karl-Martin Laasberg Kadrinast, Siim Kruusmann Kadrinast ja Steven Viigand Raplast. Tüdrukute arvestuses olid parimad Kerli Prohorenko Adaverest, Alexandra Laanemägi Huljast ja Eleanora Linkmann Rakverest.


Kõik ülejäänud klassid läbisid 8 ringi ehk 8,8 kilomeetrit. Naiste põhiklassis tunnistati kõige kiiremateks Nele-Liis Võhma, Helen Aart ja Liisi Laaspere, kes kõik tulid Rakverest. Meeste 40-54 klassis võidutsesid Valev Väljaots Paidest, Ivari Kruusmann Kadrinast ja Tõnu Pall Türilt. Naiste klassis aga olid parimad Piret Saare Adaverest ja Maris Kukk Puurmannist. Vanuseklassis 55+ oli naistest parim Tea Visse Adaverest ning meestest olid parimad Ants Sagar Türilt, Riho Kapp Paidest ja Kalev Pagarand Roosna-Allikult.
Tulemused leiad siit:


Lõuna-Järva rulli viimane etapp toimub 12. juunil Türil. Kogunemine toimub Veski-Silla parklas, kus on ka finiš. Sealt viiakse kõik soovijad bussiga starti.
FOTOD: Martin Kaschan

Teate koostas:
Liisa Gritšenko
Türi Spordiklubide Liidu spordispetsialist


Tagasi
Luubi all