Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

DISCGOLFI SEERIAVÕISTLUS OSUTUS VÄGA MENUKAKS

9. mail toimunus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse esimene etapp Türi discgolfi rajal. Registreerijaid oli nii palju, et korraldajateltuli lisada veel üks ajutine korv ja teha rajast 10. korviline rada, mismahutas 50 võistlejat. Rajal oli korraga 49 mängijat, kes kõik püüdsid näidata parimat tulemust.

Naiste ja noorte klassi parimaks oli Merilyn Ivask (+3), teisekstuli Liisa Gritšenko (+6) ja kolmanda koha napsas ühe punktilise eduga Piret Punapart (+8).


Harrastajate klassis oli parimSiim Oja (-2), kiire ümbermängu tulemusel saavutas teise koha Raimo Verkmann(-1) ja kolmas oli Marko Jürgenson (-1).

Eliidi esikolmik lõpetas võistluse ühesuguse tulemusega ja tegi kiire ümbermängu. Selle tulemusel oli parim Riho Rogov (-5), teise kohaga pidi leppima Ardi Roomelt (-5) ja kolmandaks jäi Madis Tamm (-5).


CTP auhinna viisid koju PiretPunapart (5,70cm) ja Kaarel Gull (2.09cm).

Õnn naeratas sel korral ReemoHein'le, kes viis koju loosiauhinnaks olnud Gritšenko Terviseteenused OÜkinkekaardi.

Täname Järvamaa discgolfiseeriavõistluse toetajaid:
Türi Elamuspark, kes annab osalejatele võimaluse minna ja avastada uuenenudradasid ning panna ennast proovile kõrgustes.
Alles avanud, kuid juba väga populaarseks toitlustuskohaks saanud Vaksalikohvik, mis pakub ülihead ja maitsvat toitu ning annab võimaluse nautidasuurepärast sööki ka discgolfi harrastajatele.
Ennast juba pikalt tõestanud ja üks armastatuim pitsa koht on loomulikult Pizzakiosk ja loomulikult on need pitsad ka discgolfarite lemmikud.
Gritšenko Terviseteenused OÜ annab võimaluse peale rasket mängu minna lihaseid lõdvestama ühe korraliku massaaži näol.

Ava tulemused siit:


Järgmine seeriavõistluse etapptoimub 30. mail Aravetel kell 18.45. Registreerimine avaneb 10 päeva ennevõistlust ja seda saab teha aadressil: 

https://www.discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=605111

Kohtume rajal!


Info edeastas
Liisa Gritšenko
Türi Spordiklubide Liidu spordispetsialist
Tagasi
Luubi all