Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Võrkpallurid pidasid Sügisturniiri

Rahvusvaheline 36. Paide VK sügisturniir on pikkade traditsioonidega ja igati oodatud võistlus kogu Järvamaal. Turniir toimus  25. novembril  Paide E –Piim  Spordihallis. Võistlustulle astus 4 nais-, mees ja 3- meesseeniorvõistkonda.


Pildid naiste võitja Paide Võrkpalliklubi seeniorite võistkond.

Järvamaa seenioritele kutsusime konkurentsi pakkuma Lääne Virumaalt  võistkond Võsu Volly ja Soome sõprusvõistkonna.

Naistest moodustati kaks Paide Võrkpalliklubi naiskonda. Vilistlased ja seeniorid ehk siis nooremad ja vanemad ja sellel korral suutsid kogemused ennast paika panna ja võidukarikas jäi koju ehk Paide VK seeniorite valdusesse.

Meestest olid  võistlustules teist aastat järjest Ambla, Tamsalu, Paide Kuma ning Järvamaa võrkpallimeeskonnad.

 

Võitjaid ja kaotajaid sellel sõbralikul  turniiril ei ole. Et selgust saada, kes on parimatest parim, siis tuli päeva lõpus kõvasti punkte lugeda. Meeste karikas läks turniiri ajaloo jooksul esmakordselt Ambla SK valdusesse. Naised ja meesseeniorid jätsid võidu koju ning  karikad jäid ilmestama Spordihalli karikakapit.

Võistlejaid autasustati klubi logosokkidega mis jäävad meenutama turniiri ja ei lase unustada et uus turniir on juba aasta pärast.

 

Täname! Toetajad: Service Auto –Meelis Liiberg, Premium 7- Jaan Soomets, Marta Pagar –Oliver Poll, Paide Linnavalitsus, Järvamaa Kultuurkapital Ekspertgrupp, Veltsi Reisid, Toom Auto.

 

Peakorraldaja Piret Reinfeld ja Enn Sõmer

 Tagasi
Luubi all