Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Coolbet Suvevolle trotsis ilma

Coolbet Suvevollel toimus eile( teisipäeva) õhtul tuule ja tormiga III etapp, kus Paide Tehisjärve äärde kogunes 24 meest ja 9 naist.

Hea meel on tõdeda, et igal etapil on ka uusi tulijaid.Eile väisasid turniiri esmakordselt sellel aastal Aravete noormehed.

Kuna võistkonnad moodustatakse eelmiste turniiride reitingu alusel siis põnevust jätkub küllaga.Kes jääb tulematta,

kes tuleb juurde , see tekitab vaid põnevust. Eilsel  meeste turniiri kohta võibki öelda ,et seal ei olnud kindlasti kaotajaid.

Moodustati kaks nelja võistkonnaga alagruppi, kes omavahel turniiri mängisid.

Mängiti kaks geimi 15 punktini äkksurmaga ja enamus mängud lõppesid seisuga 1 : 1. Seega tuli arvutada

punktide suhet, et aru saada, kes saab esikohtadele mängima. Väga tasamagise võistluse võitsid Veiko Tihemets, Madis Tamm ning Toivo Kattai.

II koha saavutasid Martin Kivimäe, Aksel Õunapuu, Romet Uudeküll ning  III koha said Margus Tepner, Rasmus Õun ja Ain Kanne.

Meeste turniiril läks võistlust juhtima Veiko Tihemets 38 punktiga , tema järgi 36 punktiga Margus Tepner ja kolmandana 30 punktiga Martin Kivimäe.


Naiste turniir eraldi toimub juba kolmandat korda, mille üle saab ainult rõõmustada. Seekord tuli kohale täpselt üheksa naist, kes siis omavahel mõõtu võtma hakkasid.

Võitjana väljusid kõige nooremad osalejad Elizabeth Kattai, Elizabeth Lindjärv ning Stella –Victoria Siider. II koht Karin Lassi, Caroline Koit, Irene Virkoja ja kolmanda kohaga läksid koju

Anna Liisa Trumsi, Nele Mangmann ja Maie Bernhard.

Pärast kome etappi on võrdselt 40 punkti Karin Lassil ja Elizabeth Lindjärvel. Stella Victorial 36 punkti ja hoiab enda käes kolmandat kohta.

Järgmine turniir toimub 27.juuni kell 18.00


Info edastas 

Piret Reinfeld

paide VõrkpalliklubiTagasi
Luubi all