Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Algab uus Suvevolle sari


Alates 6. juunist 2017 algab samaaegselt üheksateistkümnes Eestimaa paigas võistlussarja Suvevolle seitsmes hooaeg.

Suvevollel osalemiseks ei ole vaja kuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal. Esimesel etapil toimub võistkondade komplekteerimine loosi alusel, järgnevatel etappidel vastavalt iga mängija reitingule. Nii on iga nädala teisipäev võimalik mängida koos uute toredate võrkpalli harrastajatega. Muretsema ei pea ka sellepärast kui satute suve jooksul mööda Eestit reisima, sest punktisüsteem on igal pool ühtne ning lubatud on osa võtta erinevates Suvevolle võistluspaikades.

Suvevolle etapid hakkavad toimuma kaheksal järjestikusel teisipäeval algusega kell 18:00, samaaegselt üheksateistkümnes Eestimaa kohas: Pirital, Credit 24 Arenal (Mustamäe), Taeblas, Kärdlas, Kuressaares, Pärnus, Rakveres, Tartus, Viljandis, Võrus, Tõrvas, Otepääl, Põlvas, Paides, Kohilas, Jõhvis, Põltsamaa ja Kloogarannal. Uue mängupaigana on sarjaga liitunud veel kolmaski Tallinna piirkond - Haven Kakumäe! Osalema on oodatud kõik soovijad kel on vanust vähemalt 14 eluaastat. 

Meeste- ja naistearvestuses peetakse võistlusi eraldi, välja arvatud juhul kui nais- või meeskondi on kokku vähem kui kolm võistkonda. Vastaval juhul koostatakse segavõistkonnad. Mängijate arv ühes võistkonnas on 3 või 4, vastavalt osalejate üldarvule. Mängud peetakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi välitingimustes. Täpne turniirisüsteem ja ajakava selgub enne võistluste algust.

Autasustatakse iga etapi esikolmikusse kuulujad ning hooaja kokkuvõttes parima reitinguga mängijad.

Suvevolle võistlustele saab end eelnevalt registreerida leheküljel volley.ee/suvevolle-registreerimine. Eelregistreerimine lõppeb mängupäeval kell 12:00. Etapil osalemise tasu Paides on eelregistreerunutele 2 eurot ja kohapeal 4 eurot inimese kohta. Maksmine toimub võistluse toimumiskohas sularahas.

 Võistluste peakohtunik ja korraldaja Piret Reinfeld Tagasi
Luubi all