Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa Segapaarid lõpetasid üheksanda hooaja Järva-Jaanis

Pühapäeval, 12. märtsil toimus viies ( viimane) etapp Järvamaa 9. Segapaaristurniirist, mis toimus traditsiooniliselt Järva-Jaani võimlas. Korraldajate üllatuseks saabus võistlema üksteist paari,seega toimus pisikeses Järva-Jaani võimlas üks tõsine viie tunnine turniir.

Moodustati kolm alagruppi,paigutuse said eelmise turniiri kolm esimest võistkonda ja teistel pidiloosiõnne olema.Alagrupi mängud olid suhteliselt lühikesed, üks geim 15 punktini, kuid kohamängud, mis olid juba võrdsemad  venitasime pikemaks kolmest parem 15 punktinija kolmas 7 punktini.

Tänase turniiri võitjad ningüldvõitjad 38 punktiga olid Kadri Toom ja Ain Kanne. Väga raskes kolmanda kohamängus võitsid täna Piret Reinfeldi ja Mikk Kallakmaad Grissondra –Lisette Galindons ja Siim Kallakmaa, ningsaavutasid sellega üldkokkuvõttes 34 punktiga II koha. Piret ja Mikk pidileppima 31 punkti ja  III kohaga.


Turniirist osales 29 erinevat võistluspaari, võistluskordi oli 54 ja punti kirja said neist 20 paari.

Hea meel on lõppenud turniiristet Paide Võrkpalliklubi noored lõid julgelt kaasa ja said ka kindlasti hea mängukogemuse.Loodame, et korraldajate jõud ei rauge ja ka järgmisel aastal saame pidada juba kümnendat hooaega.

Tänan Koeru Vallavalitsust, Järva-Jaani Vallavaitust, Ambla Vallavalitsust, Imavere Vallavalitsust, Paide Linnavalitsust, Järvamaa Spordiliitu, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgruppi.

Tabel


Piret Reinfeld

Paide Võrkpalliklubi

Juhatuse liige

5042105Tagasi
Luubi all