Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa koolisport lõpetas oma aasta võrkpalliga


Pisikeses, kuid armas ja nostalgilises Türi linna võimlas kohtusid omavahel Järvamaa 6.-9.kl erinevate koolide võrkpallurid.
Võistlustulle astusid Paide Gümnaasiumi, Paide Ühisgümnaasiumi, Türi Põhikooli, Järva-Jaani Gümnaasiumi ja Väätsa Põhikooli poisid.
Õrnema soo esindajatest hakkasid poistega  mõõtu võtma Paide Gümnaasiumi tüdrukud.
Seekord siis võidutsesid Paide Gümnaasiumi poisid ja ka tüdrukud. Paide G tüdrukud kaotasid ainult oma kooli poistele ja saavutasid sellega II koha.
Kuna tüdrukud aga võistlesid väljaspool arvestust siis II koha saavutas Väätsa Põhikooli poisid ja III koha Türi Põhikooli poisid.

Selle võistlusega tõmbasid Järvamaa koolisportlased joone alla ja jätavad hüvasti 2016 aastaga. Kindlasti oli lõppevas aastas palju liikumist ja sporti. Oli õnnestumisi ja ka ebaõnnestumisi aga eks tegijatel juhtub nii mõndagi. Kindlasti tahan tänada kõiki tublisi ja töökaid kehalise kasvatuse õpetajaid, kes ikka tahavad oma õpilastega  koolist välja tulla ja ennast teistega võrrelda ning anda lastele võimlaust proovida erinevate spordialade  võlu ja raskusi.Info edastas
Piret Reinfeld
Järvamaa Spordiliit
projektijuht
5042105


Tagasi
Luubi all