Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa liikumisnädal stardib Tuletõrjeolümpiaga


10.-18. septembrini tähistatakse Eestis teist aastat järjest üle-Euroopalist spordinädalat, mis tänavu kutsub nii noori, kui täiskasvanuid üles leidma endale sobiva liikumisrütmi. 
Järvamaa liikumisnädal hakkab küll paar päev varem, nimelt 8.septembril Türi linna staadionil, kus toimub Tuletõrjeolümpia.Hea meel on tõdeda, et tuletõrjesport on Järvamaal populaarne ja Järvamaalt on pärit ka vabariigi parimad tuletõrjesportlased. Türi linna staadionile tuleb lastele kaasa elama, selle aasta liikumisnädala patroon Jüri Tamm.

Spordinädalast võtab osa 350 üldhariduskooli, kümned spordiklubid ning mitmed ettevõtted ja organisatsioonid, kes viivad läbi kõikvõimalikke sündmusi. Kavas on näiteks virgutav võimlemine vahetundides, töökollektiivi tervise- ja liikumispäevad, aga ka suurele publikule suunatud avatud treeningud. 

Järvamaal on aktiivseid spordinädalal osalejaid 14.kooli, 1 spordiklubi ja Järvamaa Spordiliit. Üritusi on väga erinevaid. Toimub liikumisi vahetunnis, erinevaid matka-ja orienteerumispäevasi ning pallimängu tutvustavaid spordiüritusi. Kõik Järvamaa koolides toimuvad üritused leiad siit. Kõiki klubide korraldatavad üritused leiad siit.

Infot spordinädalalt leiad siit

Järvamaa Spordiliidul ei jää muud soovida kui Tule ja "leia oma rütm".

Info edastas
Piret Reinfeld
Järvamaa Spordiliit
projektijuht
5042105


Tagasi
Luubi all