Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Eesti Koolispordi Liit kuulutab välja Koolide Korvpalli MM 2017 Porec, Horvaatias

Eesti Koolispordi Liit kuulutab välja Koolide Korvpalli MM 2017 Porec, Horvaatia(29.aprill-7.mai) registreerimise. Registreerimise tähtaeg 12.september 2017 Henri Ausmaa e-posti aadressil henri@koolisport.ee

Registreerimise loeme ametlikuks ainult sel juhul kui lisaks reg.lehele laekub meile ka koolidirektori poolne allkirjastatud/digiallkirjastatud garantiikiri. Garantiikirjasisus peab olema ära märgitud see, et kooli direktor lubab osaleda  koolivõistkonnal Horvaatias toimuval Koolide Korvpalli MM võistlustel 29.04.-07.05.2017.Lisaks peab seal olema kirjas ka see, et kool toetab oma õpilaste osalemist Koolide MM võistlustel.

Enamjaolt tulebsõidu kulud katta osaleval koolil ise. EKSL on juhatuse otsusega toetanudvälisvõistlustel osalejaid võimaluste piires c. 100-110 EUR võistleja kohta.EKSL on valmis saatma toetuskirja erinevatesse fondidesse (kulka, HMN), etoleks võimalik lisaraha taotleda.

Koolide MM 2017 eeldatavad kulud:

Lennukipilet 250-300 EUR reisija (02.09. seisuga on saadaval üksikpiletid hinnaga 244.- EUR)

Osavõtumakskorraldajale 400 EUR (sisaldab toitlustus, majutus, transport, võistlusel jakultuuriprogrammis osalemine)

ISF tasu 40 EUR

Reisi- jatervisekindlustus 35 EUR.

Minimaalselton võimalik arvestada c. 720 EUR/in.

Lisanduvad võistlusvormid (vajadusel) ja suveniiride kaasa ostmine.

Koolide Korvpalli MM võistlused toimuvad 29.aprill-7.mai 2017 Porec-is, Horvaatias. Porec on väike kuurortlinn Istria poolsaarel Horvaatias. Tänu väga headele sportimistingimustele Porec-is ning ka lähedal asuvas Umag-is on see piirkondpopulaarne Olümpia ettevalmistuskeskus Horvaatias. Selle aasta aprillis toimus Porecis Koolide Saalijalgpalli MM. Tänu väga headele tingimustele (suur hotell,head ja lähedal asuvad spordisaalid, sujuv transport) sujus MM võistluse korraldamineväga hästi.

Osalema pääseb igast ISF  (Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni) liikmesriigist 1 poiste ja 1 tüdrukute võistkond (max. 32 poiste ja 32 tüdrukute võistkonda).Võistkonna mängijad peavad olema sündinud aastatel 1999, 2000, 2001 või 2002.Nooremaid ega vanemaid mängijaid osalema ei lubata! Kõik võistkonnaliikmed peavad kuuluma õppeaasta algusest saadik ühte ja samasse üldhariduskooli.Registreerida saab 12 mängijat 2 treenerit ning 1 kohtunik (kohustuslik onvõtta kaasa kõrgeima kategooria kohtunik. Kohtuniku puudumisel tuleb tasuda korraldajale trahv 907 EUR!  Eesti Koolispordi Liit määrab delegatsioonijuhi.

Juhul kuihuvilisi registreerib rohkem kui 1 võistkond siis korraldab EKSL katsevõistluse. Katsevõistlus on osalevate võistkondade jaoks tasuline.Katsevõistluse korraldamise kulud jagatakse solidaarselt osalevate koolidevahel.

Täpsemat infot MM võistluse kohta võite leida www.isfsports.org

Katsevõistlusevõi Koolide Korvpalli MM võistluste kohta saate lisainfot henri@koolisport.ee  või tel.5280096

Kui Teid huvitavad ka mõne teise spordiala Koolide MM võistlused, siis palun tutvuge 2016-17 õppeaasta võistluste juhenditega siin: http://koolisport.ee/86

 

Lugupidamisega

Henri Ausmaa

Eesti Koolispordi Liit

henri@koolisport.ee

tel.5280096Tagasi
Luubi all