Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Eile lõid Paides palli õhku Suvevolletajad

Alates 8 juunist igal teisipäeval seitse korda järjest toimuvad Suvevolle turniirid harrastajatele, kus kõik pallimänguhuvilised saavad saavad õlg õla kõrval kätt proovida võrkpallis.

 

 

Esimesest etapist võttis osa 42 osalejat, neist 12 naist ja 30 meest. Reeglite kohaselt loositakse esimesel etapil võistkondade koosseisud ja kuna seekord oli naisi lausa nelja võistkonna jagu siis toimus eraldi turniir nelja võistkonna vahel. Võitjatena pärast 4,5 tundi kestnud lahingut võitsid Maie Bernhard, Hanna- Liina Press ja Melani Adrat.

 

Meestest moodustati 10 kolmeliikmelist võistkonda, kes loositi kahte alagruppi. Eks loosiõnne pidi ka olema aga esimese võistluse said kõik peetud mõnusas sportlikus meeleolus. Võitjateks tunnistati väga põnevas finaalis Veiko Tihemets, Heiki Siider, Ain Kanne. II koha said Margus Tepner, German Tepner ja Ilmar Mõttus ning kolmanda koha viisid koju Viljo Jüristo, Jüri Karus, Sten Perillus.

 

 Vaata Järvamaa  reitingutabelit.

 

Järgmisel etapil moodustuvad võistkonnad juba reitingu tulemuste järgi. Kui naisi on vähem kui  kolme võistkonna jagu siis võistlevad naised koos meestega.

Eelreistreerimine võistlusteks on avatud kuni kella 15.00 www.volley.ee

 

Järgmine etapp toimub juba 15.juuni.                                                                    .

Kokku toimub Paide Tehisjärve ääres 7 etappi .

 

Üritust  toetavad Järvamaal.

Järvamaa Spordiliit, OÜ Toom Auto, OÜ Veltsi Reisid, Paide Linnavalitsus ja  Eesti Võrkpalli Liit.

 

Info edastas:

InfoPiret Reinfeld

Paide Võrkpalliklubi

Juhatuse liige

 

 

 Tagasi
Luubi all