Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Eile lõid Paides palli õhku Suvevolletajad

Alates 8 juunist igal teisipäeval seitse korda järjest toimuvad Suvevolle turniirid harrastajatele,kus kõik pallimänguhuvilised saavad saavad õlg õla kõrval kätt proovida võrkpallis.

 Esimesest etapist võttis osa 42 osalejat, neist 12 naist ja 30 meest. Reeglite kohaselt loositakse esimesel etapil võistkondadekoosseisud ja kuna seekord oli naisi lausa nelja võistkonna jagu siis toimus eraldi turniir nelja võistkonna vahel. Võitjatena pärast 4,5 tundi kestnudlahingut võitsid Maie Bernhard, Hanna- Liina Press ja Melani Adrat.

 

Pildil meeste parimad


Pildil naiste parimad

Meestest moodustati 10 kolmeliikmelist võistkonda,kes loositi kahte alagruppi. Eks loosiõnne pidi ka olema aga esimese võistlusesaid kõik peetud mõnusas sportlikus meeleolus. Võitjateks tunnistati vägapõnevas finaalis Veiko Tihemets, Heiki Siider, Ain Kanne. II koha said Margus Tepner, German Tepner ja Ilmar Mõttus ning kolmanda koha viisid koju Viljo Jüristo, Jüri Karus, Sten Perillus.

 

 Vaata Järvamaa  reitingu tabelit.

 

Järgmisel etapil moodustuvad võistkonnad juba reitingutulemuste järgi. Kui naisi on vähem kui  kolme võistkonna jagu siis võistlevad naisedkoos meestega.

Eelreistreeriminevõistlusteks on avatud kuni kella 15.00 www.volley.ee

 

Järgmineetapp toimub juba 14.juuni.                                                                    .

Üritust  toetavad Järvamaal.

Järvamaa Spordiliit, OÜ Toom Auto, OÜ Veltsi Reisid, Paide Linnavalitsus ja  Eesti Võrkpalli Liit.

 

Info edastas:

Info Piret Reinfeld

Paide Võrkpalliklubi

Juhatuseliige

 

 

 

 Tagasi
Luubi all