Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Täpselt nädal aja pärast stardib Suvevolle

Credit 24 Rahvaliiga Suvevolle kuues hooaeg.

Täpselt nädal aja pärast stardib Suvevolle.

Alates 7. juunist 2016 algab samaaegselt kaheksateistkümnes Eestimaa paigas võistlussarja Credit24 Rahvaliiga Suvevolle kuues hooaeg.

Suvevollel osalemiseks ei ole vajakuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal.Esimesel etapil toimub võistkondade komplekteerimine loosi alusel, järgnevatel etappidel vastavalt iga mängija reitingule. Nii on iga nädala teisipäev võimalik mängida koos uute toredate võrkpalli harrastajatega. Muretsema ei peaka sellepärast kui satute suve jooksul mööda Eestit reisima, sest punktisüsteem on igal pool ühtne ning lubatud on osa võtta erinevates Suvevolle võistluspaikades.

Suvevolle etapid hakkavad toimumaseitsmel järjestikkusel teisipäeval algusega kell 18:00, samaaegselt kaheksateistkümnes Eestimaa kohas: Pirital, Taeblas, Kärdlas, Kuressaares,Pärnus, Rakveres, Tartus, Viljandis, Võrus, Tõrvas, Otepääl, Põlvas, Paides, Kohilas,Jõhvis, Põltsamaa ja Kloogarannal. Uue mängupaigana on sarjaga liitunudveel teinegi Tallinna piirkond - Mustamäe (Credit24 Arena Tammsaareteel)! Osalema onoodatud kõik soovijad kel on vanust vähemalt 14 eluaastat. Kokku toimub seitseetappi, hooaja viimane mäng on 19. juulil 2016.

Meeste- ja naiste arvestuses peetakse võistlusi eraldi, välja arvatud juhul kui nais- või meeskondi on kokkuvähem kui kolm võistkonda. Vastaval juhul koostatakse segavõistkonnad.Mängijate arv ühes võistkonnas on 3 või 4, vastavalt osalejate üldarvule.Mängud peetakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi välitingimustes.Täpne turniirisüsteem ja ajakava selgub enne võistluste algust.


Autasustatakse iga etapi esikolmikusse kuulujad ning hooaja kokkuvõttes parima reitinguga mängijad.

Suvevolle võistlustele saab endeelnevalt registreerida leheküljel volley.ee/suvevolle-registreerimine.Eelregistreerimine lõppeb päev enne igat võistlust. Etapil osalemise tasu oneelregistreerunutele 2 eurot ja kohapeal 4 eurot inimese kohta. Maksmine toimubvõistluse toimumiskohas sularahas.

Lisainfot Suvevolle mängude ja toimumiskohtade kohta leiab peagi ka Credit24 Rahvaliiga Facebooki fännilehelt.

Järvamaa Suvevolle turniirid toimuvad sellel aastal kõik  Paide tehisjärve äärsetel kolmel liivaväljakul. Kõikidele etappidel autasustatakse kolme paremat diplomite ja auhindadega.

Viimasel seitsmenda etapi autasustamisel on oma õla allapannud Toom Auto, OÜ Veltsi Reisid, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp, Paide Linnavalitsus.

Lisainfo: Piret Reinfeld

piret.reinfeld@mail.ee  5042105Tagasi
Luubi all