Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa rahvas nautis liikumist tunnustatud treenerite juhendamisel

Paides toimus laupäeval 12. märtsil kolmas etapp " Liikumist ja Sportimist harrastav Järvamaa". Kogu pere liikumispäev, kus jagus põnevaid ja liikuvaid tegevusikõigile oli osa üleeestilisest " Liikumine teeb erksaks"programmist. Sündmusel osales enam kui 200 Järvamaa osaleja.

 

Liikumispäeva programm Paides oli tihe. Tunnustatudtreenerite juhendamisel toimusid rühmatreeningute tutvustused, huvilised said jõusaali treeningute alaseid konsultatsioone, mõõdeti veresuhkru näite, oli võimalik konsulteerida füsioterapeudiga, viidi läbi treeninguid eakatele jpm. Lapsed said osa aktiivsetest mängulistest tegevustest, kus joosti ja hüpativõidu, mürati ja tehti näomaalinguid.

 

Sündmuse aktiivseima osalusega tegevused olidrühmatreeningud, kus tunnustatud treenerid tutvustasid järvamaalastele uusi japoppe treeningstiile. Paide rahvast innustasid liikuma külalistreenerid Sandra Raju, Mihkel Vabrit ja Kristiina Stõkova.

 

Nike Training Club treeningut juhendanud endise TTÜTantsutüdrukute juhi ja Baltikumi ainsa Nike Master Traineri, Sandra Raju sõnulon äärmiselt positiivne, et ka väiksemates kohtades kogu perele suunatud liikumisharrastuse sündmusi korraldatakse. „Liikumisharrastuse sündmus ei peaolema alati võidujooks, spordivõistlus vms. Nagu täna nägime, toob spordiplatsitäis ka pakutav võimalus teha lihtsalt trenni. Eriti tore oli, et kaasati kavanemaealisi ja lapsi. See oli tõeline perepäev,“ rääkis treener Sandra Raju jalisas: „Sellised algatused väärivad märkamist ja toetamist. Loodan, et EOK ja Coca-Cola algatus „Liikumine teeb erksaks!“ levib laiemalt ja aina rohkemates paikades Eestis hakatakse sarnased sündmuseid regulaarselt korraldama.“

 

Kogu perele suunatud liikumispäev Paides viidi läbi koostöös Eesti Olümpiakomitee, Coca-Colaga ja Järvamaa Spordiliiduga.

Ürituse suurtoetaja on Coca-Cola, kes oma traditsiooniliseheategevusliku jõulukampaaniaga kogutud 10 000 eurot panustab liikumisharrastusseja liikuva eluviisi edendamisse. Üheks toetuse pälvinud liikumisharrastusesündmuseks oli kogupere liikumispäev Paides.

 

Alates aprillist saab Eesti Olümpiakomitee ja Coca-Cola uusliikumisprogramm „Liikumine teeb erksaks!“ jätku, kui saavad toimumajärjekordsed peredele ning kogukondadele suunatud liikumissündmused Eestierinevatest paikades. Programmi raames on eraldatud persepordipäevadele 20 250 eurot ning täiesti uue liikumisharrastuse sündmuse ellu kutsumiseks 5000 eurot.

 

Eesti spordi katusorganisatsioonina seisab Eesti Olümpiakomitee ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. EOK tagab tippsportlaste ettevalmistuse ja osalemise tiitlivõistlustel, viib ellunoorsportlastele suunatud järelkasvuprogramme ning suurendab positiivseteeeskujude kaudu liikumisharrastuse kandepinda. EOK tööd toetavad suures osas Eesti ettevõtted. EOK sponsorid on Telia, ERGO, Ilves Extra, JCDecaux, Monton,NIKE, Olympic Casino, Paf, Silberauto.

 Järvamaa Spordiliit tänab hea koostöö eest SA Paide Spordi-ja Tervisekeskuse töökat kollektiivi eesotsas Marge Merisaluga.

Sündmuse galerii: https://www.dropbox.com/sh/o2nt6i17vnpvve6/AAALxgpEBjRjKsaJ9xxEtsdPa?dl=0

ja pilte leiate ka siit 


Info edastas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

projektijuht

5042105
Tagasi
Luubi all