Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa 8.Segapaaristurniiri tulemused Imaverest

Pühapäeval, 28 veebruaril   toimus viimane neljas etapp Järvamaa 8. Segapaaristurniirist, mis toimus Imavere spordihoones. Osalema tuli kaksteist vaprat paari, kes kõik soovisid sportlikult aega veeta.

 

Paigutustega kolme alagruppipandi turniiri liidrid Kadri ja Ain, Piret Ja Mikk ning Kristiin ja Andrek. Teistel pidi õnne olema ka loosiga.Neljastes alagruppides turniir mängitud, uutes kolmikutes kohad.Kõik kakteist kohta mängiti kenasti välja ja turniiri lõppedes kell 16.30 olid kõik üsna väsinud kuid õnnelikud. Uskumatu kuid tõsi on see, et Ain ja Kadri olid jällegi võitmatud.Nii nad siis juhivad turniiri enne viimastvooru 30 punktiga. II koha saavutasid Kristiin ja Andrek kellel punkte kokku 16. Ja üldtabelis on neil neljas positsioon. III koha võitlesid välja Piret Ja Mikk kellel kokku 20 punkti ja kes püsivad II kohal.

Viimasel etapil saab paljugiselgeks Kadri ja Ain on ennast kindlalt eest rebinud, kui teised kohad on vägatasavägised nii, et võiduvõimalus on kõigil.Kindlasti tasub kohale tulla Järva-Jaani 13. Märtsil, kus toimub selle hooaja viimane etapp, sest auhindujätkub teistelegi.Meeles peetakse noorimaid, vanemaid, entusiastlikumaid nii,et  lohutusauhindu jätkub paljudele.

 

Paide Võrkpalliklubi tänab Imavere Spordiklubi juhti Jaanus Nilpi, kes valmistas ette väljakud ja tundis muretturniiri hea ettevalmistamise pärast.

 

 

Ava tabeli tulemustega.


Teabe edastas

Piret Reinfeld

Paide Võrkpalliklubi

Juhatuse liige

5042105Tagasi
Luubi all