Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Paide Võrkpalliklubi tähistas sünnipäeva sportlikult ja meeleolukalt

Laupäeval 13. veebruariltoimus Paide Võrkpalliklubi 16. Sünnipäevaturniir.

Paide E - Piima Spordihalli oli kogunenud  11 võistkonda üle Eesti, 80 inimesega.Seitse tundi põnevaid ja raskeid mänge, kus peeti kokku 32 mängu, selgitati parimad. Puhtaid Järvamaa võistkondi, kus mängisid ainult Järvamaa pallurid oli kaks ja hea meel on tõdeda, et sünnipäevalaps jättis, nii nagu ka eelmisel aastal koju teise koha. Võistkond mängis koosseisus Veiko Tihemets, Meelis Jasson, vanameister Viljo Jüristo ning naistest Piret Reinfeld, Kadri Toom ja Anne Põder. Roostes noored ehk klubi noored said üheksanda koha koosseis võistkonna kapten ja parim mängija Gertrud Alatare, Kadi Scilf, Marielle Kleemeier, Veiko Lillipuu, Kert Kaasik, Karl –Erik Krais. Võitjaks tunnistati VK Dynamo, kes tuli siia võitu koju viima ja nii ka oma lubadust täitis.Võistkond on märkimisväärt, kuna enamus turniiridel on diim esindatud.Koosseis Irina Suhhova, Annika Loomus, Raili Juurikas, Krislin Kukk, Martin Ant, Ragnar Pähn, Karel Pais, Harles Kiveste, Artur  Saaliste, Marko Välinurm.

 TULEMUSED:

I koht VK Dynamo

II koht Paide Võrkpalliklubi

III koht Kiisud

4.koht Keila VK

5. koht Tallinurme

6. koht Impro

7.koht Fauna

8. koht Seltskond

9. koht Roostes Noored

10.koht Saarepeedi

11.koht Tubli Tulemus


VK Dynamo


Paide Võrkpalliklubi

Paide Võrkpalliklubi sünnipäevaturniir on ennast Eesti harrastajate võrkpallikalendrisse „sisse söönud“ oma sportliku meele ja traditsioonidega. Sellel aastal oli küll võistkondade arv pisut väiksem, kuid ega aastad pole vennad. Võistlusi on palju ja eks valiku teevad ikka mängijad ise. Peakorraldaja kõige olulisemaks pean, et paljud vilistlased ja mitmed järvakad on erinevates võistkondades. Sünnipäevaturniir annab võimaluse naaseda jälle kodulinna või maakonda ja kohtuda siin paljude spordisõpradega.Turniiri autasustamine toimus Veskisilla Kalamajas, kus pärjati parimaid ja edukamaid.

Klubi esindus  tänab tublisi võistlejaid, kohtunikke, klubi noori aktiivse osalemise eest ja kindlasti loodame kohtuda uutel võrkpallilahingutel.

name toetajaid: Paide Linnavalitsus, OÜ Toom Auto, OÜ  Veltsi Reisid, Järvamaa Spordiliit, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp.

 

Teabe edastas

Piret Reinfeld

Klubi juhatuse esimeesTagasi
Luubi all