Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa koolinoored pidasid võrkpalllahinguid

Möödunud kolmapäeval ja neljapäeval olid kooliõpilastetegusad.

Nimelt toimusid kolmapäeval Järvamaa  6.-9 kl KV poistele ja tüdrukutele .

Poistest oli võistlema tulnud viie kooli pallimängurid jatüdrukutest kolme kooli esindused.

Tüdrukutest näitas südit mängu Paide Gümnaasiumi tüdrukutevõistkond, kes võitis 2 : 0 mõlemad vastased. II koha võitles välja Türi Põhikool ja kolmanda koha Väätsa Põhikool.

Poiste võitaks tuli teist aastat järjest Türi Põhikool. Teise koha  sai Paide Gümnaasium ja kolmanda koha Väätsa Põhikool.


Neljapäeval täitus aga E –Piim Spordihall 1.-3.kl õpilastes,kes esmakordselt mängisid Pallilahingu võistlust.Eelmainitud võistlus on lihtsustatud variant võrkpallist, mis arendab liikuvust, platsi nägemist ning kaaslastega suhtlemist. Samas on vaja kiirust ja jõudu et pall ülevalt söödugaüle võrgu saada.

Võistlema tulid Paide Ühisgümnaasiumi, Väätsa Põhikooli,Imavere Põhikooli ja Paide Valla Kooli õpilased. Pärast kahe tunnist võistlustolid laste näod  rõõmu täis , sest omavahel mõõtu võttes läksid iga mänguga võistkonnad tasavägisemaks.

Esimesel Pallilahingul oli võidukas Paide Ühisgümnaasium,kes võitis nii poiste kui tüdrukute arvestuses. II koha võitlesid välja Imavere kooliõpilased ja kolmanda Väätsa Kooli võrkpallurid.

Kõikidele võistkondadele kinkis Eesti Võrkpalliliit pallid ja loomulikult said lapsed diplomid ja medalid, mille üle kõikidel siiras rõõm oli.

Võitjad saavad esindama minna Järvamaad regioonivõistlusele, mis toimub 14.jaanuaril.

Ava tabel 6.-9.kl 

Ava tabel Pallilahing

Info edastas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

5042105Tagasi
Luubi all