Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tublid võrkpallurid saavad toetust

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendiumi saavad Jade Šadeiko ja Rauno Uusleer

 

Stipendiumid antakse üle Paide Võrkpalliklubi sügisturniiril 21.novembril kell 11.00 Paide E-Piim spordihallis. Stipendiumide suuruseks on 200 eurot.

 

Jade Šadeiko tegeleb tõsiselt võrkpallitreeningutega teist aastat. Selle aja jooksul on Jade saavutanud  suvel 2015 C-klassis Eesti meistrivõistlustel rannavõrkpallis 2.koha, oktoobris 2015 Eesti koondise koosseisus saalivõrkpallis Balti karikavõistlustel 2.koha, novembris

2015 B-klassi Eesti karikavõistlustel saalivõrkpallis 1.koha ja arvati üheks turniiri parimaks mängijaks.

Jade kuulub B-klassis nii ranna- kui saalivõrkpalli Eesti koondisesse.

Kuna Jade mängib Tartu Salva võistkonnas ning saalitreeningud toimuvad Tartus ja rannavõrkpalli treeningud sisehallis Nõos, siis Jadele on stipendium suureks abiks, et vähemalt 4 korral nädalas osaleda treeningutel.

 

Rauno Uusleer on võrkpallitreeningutel osalenud alates neljandast klassist. Ta on väga kohusetundlik ja asjalik noormees kellele meeldib võrkpall ja kes lisaks treeningutele suudab korraldada võrkpallivõistlusi, olla kohtunik ja asendada vajadusel treenerit.

Rauno on oma poiste grupi liider ning motiveerib nii ennast, kui teisi treeningutel. Suvel osales ta kõikidel rannavolle turniiridel ja tema areng sügiseks oli silmnähtav.

U -16 poisid ei pääsenud küll EVL Karikavõistluste esimesse finaali aga mängivad kohtadele 9 -16. Järgmisel korral loodetavasti võideldakse juba esikohtade eest.

Rauno huvitub väga võrkpalli ajaloost ja tänapäeva võrkpallist. Ta võib peast lugeda kõik Eesti koondise võrkpallurid ning elab alati kaasa võrkpallile televiisoris või platsil.

 

Suur tänu kõigile toetajatele.

Järvamaa noorte võrkpallurite arengut saab toetada tehes annetuse:

SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.

 

SA Järvamaa Kogukonnafond

www.annetuskeskkond.net


Info edastas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

projektijuhtTagasi
Luubi all