Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tänavakorvpallisari lõpetas turniiri pilkases pimeduses

Tänavakorvpallisarja „Paide Suvi 2015“ viienda etapi kokkuvõte

Pühapäeval, 13. septembril toimus selle suve viimane tänavakorvpalli etapp. Seekord erines viimane etapp selle poolest, et mängudega alustati kell 19:00 ja mängiti niiöelda öökorvpalli. Esimesed mängud toimusid loojuva päikese valguses ning  kui läks hämaramaks, siis lülitati sisse prožektorid, mis valgustasid kõiki nelja korvi.

Kohale oli tulnud 6 meeste võistkonda ning 11 poissi, kokku 32 korvpallisõpra.
Poiste vanuseklassis 2004 ja nooremad moodustati kolm võistkonda ning omavahel mängiti kaks kahe vastu ja kaks ringi läbi. Esikoha saavutas kõikide võitudega võiskond PROFID koosseisus Marthen Neeme Pahk ja Cevin Liivat. Teiseks tuli võistkond PAIDE NBA koosseisus Tommy Tristan Jakobson, Sten Aer ja Magnus Raidvere. Kolmandaks jäi võistkond KOERAD koosseisus Herman Haamer ja Hardi Martjak. Sarja üldvõitjaks selles vanuseklassis krooniti võistkond Profid (Cevin Liivat, Marthen Neeme Pahk), teiseks tuli Paide NBA (Aari Annus, Tommy Tristan Jakobson) ning kolmandaks Koerad (Herman Haamer, Hardi Martjak).

Poisse vanuseklassis 2001-2003 aasta sünd oli kohale tulnud neli. Omavahel moodustati kahesed võistkonnad kõikvõimalikes kombinatsioonides, nii et kõik said kõigiga koos mängida. Mängiti kaks ringi ja nii selgitati võitjad. Viie mängu võiduga oli parim Rasmus Raidvere, talle järgnesid kolme võiduga Shrek Tankler ja Märten Viitmaa, kes jäid mõlemad teist kohta jagama. Neljandaks tuli Carlis Rõkk. Sarja üldvõitjaks 2001-2003 aasta poiste seas tuli Shrek Tankler, teiseks tuli Märten Viitmaa ning kolmandaks Rasmus Raidvere.

Meeste võistkondi oli kohal kuus ning moodustati üks alagrupp, kus kõik mängisid omavahel ühe korra läbi ja nii selgitati välja paremusjärjestus. Mängud olid väga tasavägised ning võitjatena väljus võistkond TRAKTOR koosseisus Mirko Oja, Sander Viilup ja Tõnis Tõnström. Teiseks tuli võistkond JOTT koosseisus Erki Pellja, Ott Koobas, Jorma Uusmaa ja Juhan Sampka. Kolmandaks jäi võistkond TREENERID koosseisus Janno Viilup, Viljar Pennert ja Erjo Paris. Sarja üldkokkuvõttes saavutas esikoha Viking Window (Gert Vatsel, Rauno Nurklik, Martin Kasemetsa ja Rivo Nurklik), teiseks tuli Jott (Jorma Uusmaa, Erki Pellja, Ott Koobas, Juhan Sampka, Taavi Kuusik) ning kolmandaks Pehmesisustus.com (Heiki Siider, Ülar Viitmaa, Taavi Vilipõld, Raido Kangur, Karlis Valtin).

Viimasel etapil toimus poistele ka viskevõistlus, kus paari peale tuli visata ühe minuti jooksul vabaviskeid. Sisse läinud vabavise andis 2 punkti, kui vise sisse ei läinud, siis oli võimalus lauapall võtta ja korvi alt 1 punkti väärt tabamus kirja saada. Seejärel tuli sööt paarilisele. Täpseimat viskekätt näitasid Herman Haamer ja Hardi Martjak 18 punktiga.

Paide Korvpalliklubi Seitse tänab kõiki sarjas osavõtjaid ning erilised tänud lähevad meie toetajatele, kelleks olid: Paide Linn, Viking Window, Veski-Silla, Mediato, Paide Pizzakiosk, Kuma, Järvamaa Spordiliit, Vestman Põlluvara, Ramirent ja Oriflame Wellness.

Pildid saate: http://kk7.ee/pildid/index.php/150913-PS15-V-etapp

Info toimetas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

projektijuht

5042105Tagasi
Luubi all