Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Korvpallurid võtsid mõõtu

Pühapäeval, 19. juulil toimus Paide Laia tänava korvpalliväljakutel selle suve kolmas etapp, kus kohale oli tulnud neli meeste võistkonda ja 9 poissi, kokku 24 korvpallisõpra.
Noored võistlesid kahes eraldi vanuserühmas. Sarnaselt eelmisele etapile, oli ka seekord 2001-2003 aastal sündinud poisse kohale tulnud kolm, neile toimus üks-ühele turniir, kus omavahel mängiti kaks korda läbi ja selgitati võitja. Esikoha saavutas kõikide võitudega Rasmus Raidvere, teiseks tuli Shrek Tankler ning kolmandaks Märten Viitmaa. Üldarvestuses juhib Shrek Tankler 49 punktiga, talle järgneb Märten Viitmaa 41 punktiga ning kolmas on 40 punktiga Rasmus Raidvere.

Vanuserühmas 2004 ja hiljem sündinud poisid oli kohal juba teada tuntud võistkonnad Paide NBA, Profid ja Koerad, kes pole see suvi üheltki etapilt veel puudunud. Omavahel mängiti kaks korda läbi ja selgitati võitja. Nii Paide NBA kui võistkond Profid saavutasid võrdselt 7 punkti, kuid kuna esimese mängu võitsid Profid 5:4 ja teise mängu Paide NBA 6:3, siis parem korvide suhe otsustas ja etapilt noppis esikoha võistkond PAIDE NBA, kes mängis koosseisus Tommy Tristan Jakobson ja Aari Annus, teiseks tuli PROFID koosseisus Marthen Neeme Pahk ja Cevin Liivat ning kolmandaks võistkond KOERAD koosseisus Herman Haamer ja Hardi Martjak.  Üldarvestuses juhib Paide NBA 57 punktiga, neile järgneb 54 punktiga Profid ja 45 punktiga Koerad.
Meeste võistkondi oli kohal neli. Mängiti kaks ringi omavahel läbi ja nii moodustus paremusjärjestus. Kuna kõik neli võistkonda olid väga võrdsed, siis kujunesid ka mängud väga pingeliselt ja tihti saavutati kõigest 1 punktilised võidud. Esikoha saavutas võistkond JOTT koosseisus Ott Koobas, Juhan Sampka ja Taavi Kuusik. Teiseks tuli PEHMESISUSTUS.COM koosseisus Heiki Siider, Taavi Vilipõld, Ülar Viitmaa ja Karlis Valtin. Kolmandaks jäi TOIVO EVARDI KORVPALLIKOOL, kes kogusid küll teise koha võistkonnaga võrdse arvu punkte, kuid üldine  korvide suhe oli nende kahjuks. Võistkonnas mängisid Priit Värk, Martin Kivimäe, Vaigo Mikson ja Erjo Paris. Üldarvestuses juhib Viking Window 74 punktiga, neile järgneb Jott 48 punktiga ja Toivo Evardi KK 41 punktiga.

Meeste viskevõistluse võitsid 20 punktiga Ott Koobas ja Taavi Kuusik.
Poiste viskevõistluse võitsid 14 punktiga Herman Haamer ja Märten Viitmaa.
Tänavakorvpalli neljas etapp toimub 16. augustil. Boonusetapp Kadrinas, kus on võimalik saada topeltpunkte, toimub juba 2. augustil.

Info edastas
Piret Reinfeld
Järvamaa Spordiliit
projektijuhtTagasi
Luubi all