Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Credith 24 Suvevolle 5.etapp toimus laussajus aga rahvarohkuses.

Kokku oli osalema tulnud 38 mees-ja ja 34 naisvõistlejat.Turniir lõppes ööpimeduses.

Etapi võitjateks olid seekord meestest Kuldar Roosipuu, Raigo Tarik ja Lauri Arumeel. Teise koha võitlesid välja Viljo Jüristo , kes läks üldkokkuvõttes 62 punktiga Paide etappide liidriks, Renet Vanker ja Sander Palang.              III koht kuulus Hannes Reino– Alberile, Sander Vanaisakule ja Ralf Tõrvale. Üldkokkuvõttes meestest teist kohta hoiab küll eile mitte osalenud Ilmar Mõttus 52 punkti ja III koht 48 punktiga on Hannes Reino-Alberi valduses.

Naiste võitjaks tituleeriti eile Paide liider Karin Lassi ( üldkokkuvõttes Karinil 44 punkti), Hannaliisa Hanga, Merili Aksin ja Sarah Mandi. Teise koha said Elizabeth Lindjärv, Mairit ja Mailis Pajumägi. Kolmas koht kuulus Elizabeth Kattaile, Joanna Soometsale, Kertu Paalile ja Kaisa Siimannile.

Võistlejate hüppelisele tõusule aitas kaasa Säreveres toimunud Raigo Tatriku võrkpallilaager, kes otsustas teha väljasõidu ja väisata Paides toimuvat turniiri.

Parimaid autasustati diplomite ja meenetega, mis aitas välja panna AS Kuma, Sisustuskeskus Elene, Paide Linnavalitsus, Järvamaa Spordiliit ja Veskisilla OÜ.

Korraldajad soovivad kõikidele võistlejate peatset kohtumist juba kuuendal etapil 15 juulil.


Info edastas

Piret Reinfeld

Paide Võrkpalliklubi

juhatuse liige
Tagasi
Luubi all