Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tänavakorvpallisarja „Paide Suvi 2015“ teise etapi tulemused

 

Pühapäeval, 21. juunil kogunesid taaskord kõik spordisõbrad Paide Laia tänava korvpalliväljakutele, et maha pidada selle suve teine tänavakorvpalli etapp. Sarnaselt eelmisele etapile, oli ka seekord kohal  6 meeste võistkonda ja 9 noort, kokku 31 korvpallurit.
Noored võistlesid kahes eraldi vanuserühmas. 2001-2003 aastal sündinud poisse oli seekord kohale tulnud kolm, neile toimus üks-ühele turniir, kus omavahel mängiti kaks korda läbi ja nii selgitati paremusjärjestus. Ainult võite tunnistas  Rene Münzer, teise koha saavutas Shrek Tankler ning kolmandaks jäi Märten Viitmaa. Üldarvestuses juhib Rene Münzer 37 punktiga, talle järgneb 32 punktiga Shrek Tankler ning kolmas on 26 punktiga Märten Viitmaa.
Poisse sünniaastaga 2004 ja nooremad tuli ka seekord kohale kuus poissi.Moodustati kolm kahest võistkonda ning omavahel mängiti kaks korda läbi. Esikoha saavutas võistkond PAIDE NBA, kes ei pidanud kordagi kaotuse kibedust tundma. Võistkonnas mängisid Tommy Tristan Jakobson ja Aari Annus. Teise koha saavutas võistkond PROFID koosseisus CevinLiivat ja Marthen Neeme Pahk ning kolmandaks tuli võistkond KOERAD koosseisus Hardi Martjak ja Herman Haamer. Üldarvestuses on nüüd seis huvitav, kuna nii võistkond Profid kui ka Paide NBA on mõlemalt etapilt saanud võidu ja teisekoha ning jagavad omavahel esikohta 37 punktiga, neile järgneb võistkond Koerad 30 punktiga.
Meeste võistkondi oli kohale tulnud kuus. Moodustati üks kuuene alagrupp ningkõik mängisid omavahel turniirisüsteemis läbi. Sarnaselt esimesele etapile,otsustati ka sellel etapil esikoht päeva viimases mängus, kus vastamisi läksidvanad rivaalid Viking Window ja Traktor. Kui esimesel etapil oli finaalühepoolne, siis nüüd mängiti kui võrdne võrdsega. Siiski suutis võistkond TRAKTOR oma paremuse kahe punktiga maksma panna, võites finaalmängu 12:10.Võistkonnas mängisid Janno Viilup, Sander Viilup, Mirko Oja ja Siim Kams. Teine koht Viking Window, kes mängis koosseisus Gert Vatsel, Kristjan Sardis ja Martin Kasemetsa. Kolmanda koha peale käis kõva võitlus, kuna kolm võistkonda saavutasid võrdselt 7 punkti ja mängima hakkasid omavaheliste mängude korvidesuhe. Kõige parem korvide suhe ja kolmas koht tuli võistkonnale TOIVO EVARDI KORVPALLIKOOL, kes mängisid koosseisus Viljar Pennert, Priit Värk, Veiko Tihemets ja Martin Kivimäe. Üldarvestuses juhib võistkond Viking Window 74 punktiga, kes on mõlemalt etapilt saanud küll teise koha, kuid boonusetapil Kadrinas nad võitsid ja said võidu eesttopeltpunktid. Teisel kohal on 40 punktiga Traktor ning kolmandad on võistkondJott 28 punktiga.
Igal etapil toimub ka poiste ning meeste viskevõistlus. Poiste viskevõistlusel saavutasidesikoha Rene Münzer ja Märten Viitmaa 10 punktiga. Meeste viskevõistluse võitsid26 punktiga Tarmo Kivimäe ja Neeme Pahk.
Paide Korvpalliklubi Seitse tänab kõiki osavõtjaid ning soovib kõigile häidpühi! Kohtume 19. juulil, kui toimub tänavakorvpalli kolmas etapp!

 

 

Info edastas

Erjo Paris
Paide Korvpalliklubi Seitse

 Tagasi
Luubi all