Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tänavakorvpall alustas oma suvehooaega

Pühapäeval, 14. Juunil kogunesid sellel aastal esimest korda kõik korvpallihuvilised Paide Laia tänava korvpalliväljakutele, et maha pidada selle suve esimene tänavakorvpalliturniir. Kohale oli tulnud 6meeste võistkonda ning 11 noort korvpallurit, kokku 33 spordisõpra. 
Noored võistlesid kahes eraldi vanuserühmas. 2001-2003 aastal sündinud poistele toimus üks-ühele turniir, kus kõik mängisid omavahel ühe korra läbi. Esikoha saavutas kõikide võitudega Rasmus Raidvere, teiseks tuli Rene Münzer ningkolmandaks jäi Shrek Tankler. 
Poisse sünniaastaga 2004 ja nooremad oli kohale tulnud kuus. Moodustati kolm kahest võistkonda ning omavahel mängiti kaks korda läbi. Esikoha saavutas võistkond PROFID, kes küll kaotasid ühe mängu võistkond Paide NBA-le, kuid omavahelises kahes mängus oli parem punktide vahe tiimil PROFID, kes mängisid koosseisus Cevin Liivat ja Marthen Neeme Pahk. Teise koha saavutas võistkondPAIDE NBA  koosseisuga Tommy TristanJakobson ja Aari Annus. Kolmandale kohale platseerus võistkond KOERAD koosseisus Hardi Martjak ja Herman Haamer. 
Meeste võistkondi oli kohale tulnud kuus. Moodustati üks kuuene alagrupp ningkõik mängisid omavahel turniirisüsteemis korra läbi. Esikoht otsustati päevaviimases mängus, kus nii Viking Window võistkonnal kui ka Traktoril olivõrdselt punkte ja seni kõik vastased alistatud. Finaalis näitas kindlamat kättvõistkond TRAKTOR, kes võitsid seisuga 11:5. Meeskonnas mängisid Janno Viilup,Sander Viilup, Mirko Oja ja Siim Kams. Teiseks tuli VIKING WINDOW koosseisusGert Vatsel, Kristjan Sardis ja Martin Kasemetsa. Kolmandale kohale võitles endvõistkond JOTT. Meeskond mängis koosseisus Ott Koobas, Jorma Uusmaa ja ErkiPellja. 
Igal etapil toimub ka poiste ning meeste viskevõistlus. Poiste viskevõistluselotsustati esikoht alles ümbervisetega, kuna nii Cevin Liivat/Marthen Neeme Pahkkui ka Hardi Martjak/Herman Haamer saavutasid võrselt 19 punkti. Ümbervisetel näitasid aga kindlamat kätt Hardi Martjak ja Herman Haamer ning neile kuulus esikoht. 
Meeste viskevõistlusel saavutasid esikoha Siim Kams ja Janno Viilup 36punktiga, kusjuures esikoht ei tulnud sugugi kergelt, kuna mitmed paaridnäitasid head tabamust ja ületasid 30 punkti piiri. 
Paide Korvpalliklubi Seitse tänab kõiki osavõtjaid ning kohtume juba nädala pärast ehk 21. Juunil, kui toimub „Paide Suvi 2015“ teine etapp. 


Info edastas

Erjo Paris

Paide Korvpalliklubi SeitseTagasi
Luubi all