Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Paide Võrkpalliklubi noored naasesid suurimalt noorte rahvusvaheliselt võrkpalliturniirilt Vaasast,mis seekord toimus juba kolmekümnendat korda.

4 – 7 juunini toimunud turniirist võttis osa 876 võistkonda  üle 7000 võistlejaga üle Euroopa. Paide Võrkpalliklubi oli esindatud viie võistkonnaga, kokku 33 õpilasega. Nii suure seltskonnaga ei olnud klubi kunagi varem turniiril osalenud, ning kindlasti oli treeneritel päris suur vastutus ja kohustus laste ning  lastevanemate eest. Eestist osales turniiril veel Rakvere, Jõhvi  ja Viljandi Spordikool.

Paide Võrkpalliklubi on Power Cupi turniirist osa võtnud mitmeid aastaid ja miks tagasi minnakse on ikka see kihk anda lastele võimalus ennast teistega võrrelda ja oma võimeid proovile panna. Kindlasti õpitakse  ise endaga toime tulema ja teistega arvestama. Erinevatel rahvustel on ikka erinevad kombed ja tavad ja kõik see annab hea enesetunde, kui oled seda mõistnud ja tajunud.


Kõige parema tulemuse tõid koju E- kl ( 2004-2005) poisid, kes 38 võistkonna seas saavutasid 12 koha.  Sama vanad tüdrukud andsid samuti endast kindlasti parima ja saavutasid 36 koha, 68 võistkonna seas.

Suurematel C- kl( 2000 ja nooremad) poistel ja tüdrukutel nii hästi ei läinud ja turniirijärgsel koosolekul arutleti ka põhjuste üle. Nüüd jääb vaid loota , et ükskord tulevad ka võidud.

Kindlasti pean ära märkima, et ilmataat seekord võistlejaid ei aidanud.Kõikidel võistluspäevadel oli õues 10 kraadi sooja ja lõõtsuv tuul. Lisaks oli eelnevatel päevadel palju sadanud ja võistluspaigad olid ääretult märjad ja  võistlustingimused rasked. Tuli võistlejaid ääretult palju motiveerida parema tulemuse nimel. Kindlasti tuli kasuks eestlaslik jonn. Samas peab jälle kogema, et niisugust rõõmsameelset olekut nagu võõrustajatel meil kindlasti ei ole.

Nüüd on lastel ees suvepuhkus ja rannavolle hooaeg. Klubi osaleb 26-28 juuni Pärnus rannavolleturniiril ja kindlasti näeb meie õpilasi erinevatel turniiridel Järvamaal.

Täname toetajaid: Hasartmängumaksu Nõukogu, Järvamaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp, Paide Linnavalitsust ja kindlasti lapsevanemad.

 

Info edastas

Piret Reinfeld

Paide Võrkpalliklubi

treenerTagasi
Luubi all