Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Teisipäeval 2. juunil stardib Suvevolle

Credit24 Rahvaliiga Suvevolle viies hooaeg.

Alates 2. juunist 2015 algab samaaegselt seitsmeteistkümnes Eestimaa paigas võistlussarja Credit24 Rahvaliiga Suvevolle viies hooaeg.

Suvevollel osalemiseks ei olevaja kuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal.Esimesel etapil toimub võistkondade komplekteerimine loosi alusel, järgnevateletappidel vastavalt iga mängija reitingule. Nii on iga nädala teisipäevvõimalik mängida koos uute toredate võrkpalli harrastajatega. Muretsema ei peaka sellepärast kui satute suve jooksul mööda Eestit reisima, sest punktisüsteemon igal pool ühtne ning lubatud on osa võtta erinevates Suvevollevõistluspaikades.

Suvevolle etapid hakkavad toimumaseitsmel järjestikkusel teisipäeval algusega kell 18:00 (va.23.06), samaaegselt seitsmeteistkümnes Eestimaa kohas: Pirital, Taeblas, Kärdlas, Kuressaares,Pärnus, Rakveres, Tartus, Viljandis, Võrus, Tõrvas, Otepääl, Põlvas, Paides,Kohilas, Jõhvis ning uute mängupaikadena on sarjaga liitunud veel Põltsamaa ja Kloogaranna! Osalemaon oodatud kõik soovijad kel on vanust vähemalt 14 eluaastat. Kokku toimubseitse etappi, hooaja viimane mäng on 21. juulil 2015.

Meeste- ja naistearvestusespeetakse võistlusi eraldi, välja arvatud juhul kui nais- või meeskondi on kokkuvähem kui kolm võistkonda. Vastaval juhul koostatakse segavõistkonnad.Mängijate arv ühes võistkonnas on 3 või 4, vastavalt osalejate üldarvule.Mängud peetakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi välitingimustes.Täpne turniirisüsteem ja ajakava selgub enne võistluste algust.

Autasustatakse iga etapiesikolmikusse kuulujad ning hooaja kokkuvõttes parima reitinguga mängijad.

Suvevolle võistlustele saab endeelnevalt registreerida leheküljel volley.ee/suvevolle-registreerimine.Eelregistreerimine lõppeb päev enne igat võistlust. Etapil osalemise tasu oneelregistreerunutele 3 eurot ja kohapeal 4 eurot inimese kohta. Maksmine toimub võistluse toimumiskohas sularahas.

Lisainfot Suvevolle mängude jatoimumiskohtade kohta leiab peagi ka Credit24 Rahvaliiga Facebooki fännilehelt.

Järvamaa Suvevolle turniirid toimuvad sellel aastal kõik  Paide tehisjärve äärsetel kolmelliivaväljakutel.. Kõikidele etappidel autasustatakse kolme paremat diplomite jaauhindadega.

Viimasel seitsmenda etapi autasustamisel on oma õla allapannud AS Kuma, OÜ Veskisilla, OÜ Toom Auto, OÜ Veltsi Reisid, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp, OÜ Elene ja Paide Linnavalitsus.

Rahvavolle viimane 8. etapp toimub Kuressaares 1-2 augustil,kuhu oodatakse kõiki osalejad olenematta sellest, mis reitingu on nadeelnevatel etappidel kogunud.

Rahvavolle üks eesmärke on ka see, et õpitaksekohtunikutööd  ja võistlejad ise onvalmis mängu juhtima.Sekretäritööd aitavad Suvevollel korraldada klubinoormängijad, kes veel väljakule ei pääse.Aga kellel kõrvalt vaatamine aitab  mängu võlusi mõista.

Lisainfo:

Piret Reinfeld

Piret.reinfeld@mail.ee

5042105

Kadri Toom

Katz1003@hotmail.com

56476343

 Tagasi
Luubi all