Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa meistrid orienteerumise tavarajal selgusid Raplamaal.

Raplamaal Märjamaa lähistel selgusid tänavuse aasta Järvamaa orienteerumismeistrid tavarajal. Nagu tavaks, selguvad meistrid koos naabermaakonna orienteerujatega konkureerides, mis muudab võistluse tasavägisemaks ja põnevamaks. Halva läbitavuse mets ja veidi ujuv reljeefnõudis võistlejailt otstarbekaid teevalikuid ja täpset orienteerumistkontrollpunktide võtmisel.
Meeste põhiklassi 7,5 km ja 18 kontrollpunktiga rajal võitis Kaarel Kallas orienteerumisklubist JOKA ajaga 59.47, edestades Tiit Poopuud Paide vallast poolteise minutiga. Rajal toimus võidu eest tasavägine heitlus,kus paremus selgus alles raja viimases osas, kui Tiit Poopuul ei õnnestunud ühtveidi ebamäärast KP-d täishoolt leida ning konkurent sai seal võiduks piisavaedu. Pronksmedalile jooksis end Martin Liidlein Türilt.

Naiste parimateks osutusid seekord Rita Ojala, Siiri Poopuu(mõlemad Türilt) ja Riinu Nemvalts Roosna-Allikult.

Noormeeste M16 klassis suutis sel hooajal väga häid jookseteinud Markus Sulg Türilt ka seekord kõiki konkurente edestada ja võidukasolla. Järgnesid Jarmo Kaasiku Aravetelt ja Raiko Marrandi Türilt.

Neidude samas vanuseklassis viis Keidy Kaasiku võiduAravetele, järgnesid Kai-Melli Kapten ja Heili Aavola Türilt.

Meesveteranide M40 klassis tuli Järvamaa meistriks GertSaamann Türilt, edestades napi minutiga Ain Nemvaltsi Roosna-Allikult.Meesveteranide M50 klassi võitjaau kuulus Raul Laasile Paidest, järgnesid PaulPoopuu ja Kalmer Keevend Türilt.

Järvamaa parimad orienteerumissprindis selguvad juuni kuus Järva mängudel Aravetel.

Ava protokoll:

Info edastas 

Paul Poopuu

Orienteerumisklubi JOKATagasi
Luubi all