Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Lõppesid Järvamaa meesveteranide meistrivõistlused

Järvamaa 2015.a. meesveteranide võrkpalli meistrivõistlustel peeti neljapäeval 2.aprill viimased mängud.Imavere Spordihoones toimunud mängudes oli Paide Kuma meeskond geimidega 2 : 0 (25-14;25-23) parem  SK Imavere meeskonnast.

Koeru oli 2 :0 parem Türi meeskonnast (geimid 25-17; 25-22). SK Imavere meeskonnal tulitunnistada  Türi paremust 2 : 0 (26-24;25-21). Paide Kuma oli parem Sargvere SK meeskonnast 2 : 1 (23-25; 25-16;15-10).

Järvamaa meesveteranide võrkpallimeistriks tuli Paide Kuma meeskond, kes oma ainsa geimikaotas 2.koha saavutanud Sargvere SK meeskonnale. 3.koha saavutas Koeru meeskond, 4.koha Türi ja 5.koha SK Imavere meeskond.


Pildil Paide Kuma meeskond  Taivo Kivimäe, Mait Kohk, Uno Lukas, Hannes-ReinoAlberi, Rene Martin, Taavi Jaaniste, Ivar Avik, Viljo Jüristo.

 

Pildil Koeru meesveteranid

Imaveres toimus samal ajal ka naiste võrkpalli kevadturniir, kus osales kolm naiskonda.Võidu sai Paide naiskond, kes oli  2 : 0parem nii KSK Alem kui ka Imavere naiskonnast. KSK Alemi ja Imavere vahelises mängus oli 2 : 0 parem KSK Alem naiskond.

 

Pildil Paide Võrkpalliklubi naiskond Piret Reinfeld, Kadri Toom, Karin Lassi, Gertrud Alatare,Maive Sibul, Ireen Lehtmets.


Võistluste peakohtunik

Jaanus Nilp

Imavere Spordiklubi

Tagasi
Luubi all