Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa võrkpallimeeskond lõpetas hooaja Eesti Meistrivõistlustel viienda kohaga.

Sarnaselt esimesele mängule, mis kahkuks kaotati,  pakkusid Järvamaa ja Rakvere jällegi haarava vastasseisu, kus otsustavaks sai meistriliigas debüüthooaja teinud Kesk-Eesti meeskonna võimas spurt neljandas geimis. Kaotusseisult 3:9 võttis meeskond kümme punkti järjest ja haaras lõplikult initsiatiivi. „Võrkpall on emotsioonide mäng. Rakveret tabas mõõn, mis kandus mängijalt mängijale edasi. Olime ise tublid, ei kaotanud närvi ja suutsime õnneks olukorra enda kasuks pöörata," rääkis Järvamaa võistkonna peatreener Villi Vantsi. Mängu lõpetas vanameister Kristjan Õuekallase ründelöök. Nädalavahetuse kahe kohtumisega tõi pallur rünnakul 31 punkti, ent peatreener kiitis teda kõvasti ka kaitsetegevuse koha pealt. „Ta juhendab tagaliinis olles teisi mängijaid väga targalt. Eilses mängus saime enam kui 30 korda rohkem rünnata kui Rakvere ja see tuli just kaitses üles toodud pallide arvelt," rääkis Vantsi. Debüüthooaja võttis peatreener kokku järgnevalt: „Olgem ausad, viies koht oli tänavu maksimum, mis meil võtta oli. Olen õnnelik, et sellega hakkama saime."

 

Järvamaa võrkpallimeeskond mängis üle viieteist aasta taas jälle meistriliigas.Kindlasti on see suur edasiminek ja stiimul kogu Järvamaa võrkpalliaktiivile. Oma positiivse elamuse said nii noored kui veteransportlased. Kindlasti olid ka publikunumbrid ühed suuuremad Eestis, kuna šõud pakuti piisavalt.Nii loositi ka viimasel mängul välja 10 päeva auto sõiduõigus ja veel palju muud.


Pildil õnnitleb Järvamaa meeskonna juht Veiko Tihemets meie võrkpalliguru ja meeskonna toetajat Enn Sõmerit 70. juubeli puhul.
Soovime meekonnale ja tervele Järvamaale tegusat ja sportlikku aastat ja kindlasti soovime jälle põnevaid võrkpallielamusi näha sügisel.

Indo edastas
Piret Reinfeld
Järvamaa Spordiliit
projektijuht
5042105


Tagasi
Luubi all