Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Võrkpallurid tähistasid sünnipäeva

Laupäeval 28.märtsil toimus Paide Võrkpalliklubi 15. Sünnipäevaturniir.

Paide E - Piima Spordihalli oli kogunenud  15 võistkonda üle Eesti, 110 inimesega.

 

Kaheksa tundi põnevaid ja raskeid mänge, kus peeti kokku 45 mängu, selgitati parimad. Kolme alagruppi jaotatuna,kus võeti arvesse ka eelmise aasta tulemusi mängiti alagrupimängud, kuseksimusi ei võinud lubada keegi, kuna süsteem oli karm. Esikolmikusse said ainult alagruppide esimesed kolm võistkonda, kes omavahel karikakohad pingelistes mängudes jagasid.Alagruppide teised kohad mängisid kohtadele 4 - 6 j.n.e. Korraldaja soov oli moodustada ääretult võrdsed alagrupid, mis sellel aastal ka õnnestus.


Paide Võrkpalliklubi võistkonnal oli alagrupis õnne, sest 1 : 1 mängitud mäng VK Dynamo võistkonnaga viis selleni, et paremuse selgitamiseks tuli arvutada kõikide mängude punktide suhet. Õnneks oli korraldajaklubil punktisuhe napilt parem, mis viis nad esikolmikusse. Seal taas oli väga põnev heitlus, kuna kõik võistkonnad mängisid omavahel mängud viiki ja tuli jällegi arvutada punktide suhet. Turniiri võitis Neemeco ( Lidia Danilova, Maria Sihver, Kerli Onno, Mikk Lellsaar, ErkiTammenurm, Mikk Markus Sihver, Märt Lellsaar). II koha Paide Võrkpalliklubi(Kadri Toom, Piret Reinfeld,Anne Põder,Veiko Tihemets, Hannes Reino Alber ja Meelis Jasson.) ja kolmanda kohavõistkond Kiisud (Kädi Böcker, Anna-Liisa Peetmaa, Janeli Palits, Elari Murd,Vaido Sooäär, Jaagup Pihu).

TULEMUSED:

I koht Neemeco

II koht Paide Võrkpalliklubi

III koht Kiisud

4.koht Mumps

5. koht Dynamo

6. koht Fauna

7.koht Gustav

8. koht Paide Noored

9. koht Ahjuproff

10.koht Rewaltes

11.koht Heleroheline

12.koht Combi

13.koht Saarepeedi

14.koht Estforest

15.koht Rõngu

Paide Võrkpalliklubi sünnipäevaturniir on ennast Eesti harrastajate võrkpallikalendrisse „sisse söönud“ oma järjepidevuse ja korraldamise poolest.Turniiri oodatakse jamitmedki võistkonnad peame ukse taha jääma, kuna liiga suureks ei ole mõtet turniiri ajada. Mis kõige olulisem. Paljud vilistlased ja mitmed järvakad on erinevates võistkondades. Kolmandat aastat järjest osalevad ka klubi noored,kes sellel aastal tulid tublile kaheksandale kohale.

Turniiri autasustamine toimus Veskisilla kalamajas, kus pärjati parimaid ja edukamaid.

Siit leiate pildigalerii:

Klubi esindus  tänab tublisi võistlejaid, kohtunikke, klubi noori ja peasekretäri aktiivse osalemise eest ja kindlasti loodame kohtuda uutel võrkpallilahingutel.

Täname toetajaid: Paide Linnavalitsus, Hasartmängumaksu Nõukogu, OÜ Toom Auto, OÜ  Veltsi Reisid,Järvamaa Spordiliit, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp.

 

Teabe edastas

Piret Reinfeld

Klubi juhatuse esimeesTagasi
Luubi all