Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Lõppeval nädalal võistlesid rahvastepallis, nii maa-kui linnakoolid.

 

Kolmapäeval toimunud  Järvamaa 1.-3.klasside  rahvastepallis osales kolm kooli. Oma kooli,nii poiste kui tüdrukute võistkonnad olid välja pannud Türi Põhikool ja mõlemad Paide koolid. 

Puhta töö tegid sellel aastal Paide Gümnaasiumi õpilased Krista Rikki juhendamisel. Kindlasti andis võistlus koolinoortel entusiasmi palli mängida ka vabal ajal, igatahes autasustamisel seda korraldajale lubati!

 

Kolmapäeval kohtusid Peetri Spordihoones  maakoolide võistkonnad. Eripära maakoolidele on see, et võistkonna moodustasid neli poissi ja neli tüdrukut. Niisuguste reeglitega on võimalik võistkond välja panna ka väga väiksearvulistel koolidel, kus klassides vähe õpilasi.

 Kõige tugevama käega olid seekord Peetri Kooli õpilased. Õpetaja Taavi Tikerpalu sõnul ootavad lapsed seda võistlust, kuna vähe on võistlusi, kus lastel on võimalus oma koolikoduseinte vahel vastastega mõõtu võtta.

II koha saavutas Koigi Kool, kes finaalimängus Peetri Koolile tõsist vastupanu osutas.

III koha karikad ja auhinnad viis koju Retla Kool.

 Järgmised koolispordivõistlused on koolide vahel suusatamises, mis toimuvad Aravete kangrumäe suusaradadel. Eelregistreerimisel on soovi avaldanud osaleda kaheksa Järvamaa kooli, nii et ootame võistlustulle 150 -200 õpilast.

Pöialt peab hoidma ainult,et ilmataat meile vingerpussi ei mängi ja hoiab maas ilusat valget lund. 

 

 

Info edastas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

projektijuht

5042105



Tagasi
Luubi all