Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa võrkpalliharrastajad kohtusid taas

Pühapäeval, 1.veebruaril  toimus Imavere Spordihoones  selle hooaja Järvamaa Segapaaristurniir võrkpallis IV etapp etapp. Võistlema registreeris  8 võistluspaari, neist kaks olid jällegi uued üritajad.

 

Võistluste kaks esimestliidripaari paigutati alagruppidesse ja ülejäänud paarid loositi.Seekordmängiti kaks geimi 15 punktini, nii et iga punkt võis olla väga oluline.Alagruppide esimesed mängisid omavahel poolfinaalid ja siis läksid juba kokku võitjad, kes selgitasid omavahel esimese ja teise koha ja kaotajad kellel tuli leppida kolmanda ja neljanda kohaga.

Turniiri võitis juba neljandat korda Kadri Toom ja Ain Kanne. II koha heitlikus finaalis said Piret Reinfeld ja Mikk Kallakmaa. Kolmanda koha võitlesid välja   Ireen Lehtmets ja Hannes Reino-Alberi.

Järvamaa 7.Segapaaristurniiriston osa võtnud 15 erinevat võistluspaari. Julgustan võrkpalliharrastajaidosalema, sest see on just võistlus, kus saad  proovile panna oma oskused.

Võitlejaid autasustati magusate meenetega ja ergutava käepigistusega.

 

Paide Võrkpalliklubi tänab Imavere Vallavalitsust ja töökat spordiklubi juhti Jaanus Nilpi, kes valmistas ette fantastilise võistluspaiga.

Ootame kõiki võrkpallihuvilisi viimasele etapile 1.märtsil Järva-Jaani Gümnaasiumi võimlasse.

 

Tabel tulemustega:

 

 

Info edastas

Piret Reinfeld

Paide Võrkpalliklubi

Juhatuse liige

5042105Tagasi
Luubi all