Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa kehalise- kasvatuse õpetajad võtsid aasta kokku


 Järvamaa Kehalise -kasvatuse õpetajad võtsid aasta kokku Tallinna Tondiraba Jäähallis, kus    tutvuti uue spordiobjekti võimalustega.

Pärast ekskursiooni viis Türi PK õpetaja  Sandra Alusalu läbi uisutamise koolituse, kus läbiti kõik vajalikud tehnika elemendid, mis on õppekavas ette nähtud.

Pärast kehakinnitust võtsid õpetajad kokku 2014 aasta koolispordi võistlused ja kinnitasid ühiselt 2015 aasta ürituste kalendri.

Arutlesime teemal stipendiumid ja jõudsime tõdemusele, et koolispordi üritustele on JOL poolne toetus võrreldes teiste aineolümpiaadedega oluliselt väiksem. 

Järgmisel aastal korraldame 38 üritust, mis vajaks suuremat rahalist tuge. Kehalise kasvatuse ainesektsioone toimus 2014 aastal neli korda ja õpetajate seisukoht 

oli jätkata kindlasti sama arvu kokkusaamistega, kuna konstruktiivsed arutelud on aidanud võistlused ja korralduse viia hoopis uuele tasandile. 

Loosisime seitsme Järvamaa kooli vahel välja EKSL poolt annetatud sülearvuti ja õnn laskus seekord Paide Valla Lasteaed-Koolile. 

Lohutusauhinna võitis Väätsa Põhikool ja nüüd on võimalus neil üheskoos mängida Spordimängu. Kokkuvõttes andime ise enda tegevusele rahuldava hinnangu. 


Järvamaa Spordiliit soovib kogu Järvamaale tervist ja õnne järgnevaks 2015 valguse aastaks J    


Info edastas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

5042105

       Tagasi
Luubi all