Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Liikumisaasta lõpuspurt

Liikumisaasta lõpuspurt 

(juhendi leiad siit: https://sportid.ee/lalopuspurt)

Liikumisaasta lõpp hakkab paistma ning sellega koos ka jõulu- ja aastavahetusepeod, kus enamik eestlastest endale söömisega liiga kipuvad tegema. Selleks, et uuel aastal endale jälle raske südamega teostamatuid lubadusi ei peaks andma, kuulutab SportID välja liikumisaastale lõpuspurdi.

Liikumisaasta lõpuspurdis ootame osalema 5-liikmelisi võistkondasid, kelle eesmärgiks on kuu aega enne jõule elada võimalikult sportlikult ning iga päev ennast veidi liigutada. Lõpuspurti alustame 25. novembril ning lõpu saab kuuaja pikkune trennispurt jõululaupäeval ehk 24. detsembril. Kuu aja jooksul tuleb kõigil võistkonnaliikmetel lihtsalt üles märkida oma trennid, kui palju ja mida sai tehtud.

Auhinnaloosi läheb tublimatele võistkondadele, kelle kõik liikmed igapäevaselt vähemalt natukenegi ennast liigutasid, 500 eurot sportimiseks mõeldud raha, mille tiim saab jagada oma äranägemise järgi liikmete vahel. Lisaks on ka eriauhinnad tublimatele Eesti Olümpiakomiteelt ja Liikumisaasta läbiviijatelt.

Selleks, et oma 5-liikmeline tiim kirja panna, registreeri end SportID-s või kirjuta korraldajatele lopuspurt@sportid.ee.

Mõnusat aastalõpu liikumist kõigile!


Info edastas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

projektijuht

5042105Tagasi
Luubi all