Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tänavakorvpall lõpetas neljanda osavõistluse

Tänavakorvpallisari „Paide Suvi 2014“ neljanda etapi kokkuvõte

Pühapäeval, 17. augustil kogunesid  Paide Laia tänava korvpalliväljakutele mitmeid korvpallisõbrad, et maha pidada selle suve neljas ehk eelviimane tänavakorvpalli etapp. Kohale tuli kokku 31 korvpallurit- 27 meest ning 4 poissi.

Poistele toimus üks-ühele turniir. Kuna seekordne osalus poiste turniiril oli väike ja kohale tuli 4 poissi, siis mängiti omavahel kaks korda läbi. Nii sai iga poiss omale 6 mängu.    Esikoha võitis Cevin Liivat 11 punktiga, kes sai turniiril ainult ühe kaotuse. Teisele kohale platseerus Hardi Martjak 10 punktiga ning kolmandaks jäi 8 punktiga Tommy Tristan Jakobson.

Nagu juba tavaks saanud, siis meeste võistkondi oli jällegi kokku kaheksa, kusjuures kaks võistkonda olid mängima sõitnud Tallinnast. Moodustati kaks kaheksast alagruppi, kus kaks paremat pääsesid otse poolfinaalidesse ning alagruppide kaks viimast mängisid kohtadele 5-8. Esmakordselt see aasta saavutas esikoha võistkond EBAAUS, kes poolfinaalis oli parem võistkonnast Nokamüts kahe punktiga ning finaalis võtsid ühepunktilise võidu võistkond Lambad üle. Meeskond mängis koosseisus Gert Vatsel, Rauno Nurklik ja Taavi Kuusik. Teise koha saavutas võistkond LAMBAD, kes mängis koosseisus Taavi Leinart, Romet Ruse, Meelis Matkamäe ja Kevin Puntso. Kolmandaks jäi hetkel üldarvestuses juhtiv DAVAI HÄRJAD, kes mängis koosseisus Mirko Oja, Märt Rohlin ja Siim Kams. Üldkokkuvõttes juhib võistkond Davai Härjad 30 punktiga, neile järgneb 25 punktiga Nokamüts ning kolmandat kohta jagavad 23 punktiga Lambad ja Ebaaus. Üldarvestuses lähevad arvesse nelja parima etapi tulemused.

Igal etapil toimub ka viskevõistlus. Poiste viskevõistlusel saavutasid 17 punktiga esikoha Hardi Martjak ja Marthen Neeme Pahk. Meeste viskevõistluses saavutasid 23 punktiga esikoha Viljar Pennert ja Taavi Kuusik.

Kohtumiseni tänavakorvpalli viimasel etapil, mis toimub juba 7. septembril!


Info edastas
Erjo Paris
Paide Korvpalliklubi SeitseTagasi
Luubi all