Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tänavakorvpallurid naudivad võistlusvõimalust

27. juuli kogunesid Paide Laia tänava korvpalliväljakutele hulk korvpallisõpru, et maha pidada selle suve kolmas tänavakorvpalli etapp. Kohale tuli kokku 36 korvpallurit- 30 meest ning 6 poissi.

Poistele toimus üks-ühele turniir. Väikseid korvpallureid tuli kohale 6 ning moodustati üks kuuene alagrupp, kus kõik mängisid kõigiga läbi ja nii selgitati võitja. Esikoha võitis Shrek Tankler, kes kordagi ei pidanud kaotusekibedust tundma. Teiseks jäi Cevin Liivat, kes saigi oma ainukese kaotuse turniiri võitjalt. Kolmandaks tuli Marthen Neeme Pahk.

Meeste võistkondi oli kohale tulnud kaheksa ning mehed loositi kahte neljasesse alagruppi. Meestel oli ka see turniir sama formaat mis eelminegi etapp, kus alagruppide kaks esimest võistkonda pääsesid otse poolfinaalidesse. Kindlasti jätkatakse sellise formaadiga etappide lõpuni, kuna siis on alagrupimängudes kõik mängud olulised ja järeleandmisi teha ei saa. Esimese koha saavutas võistkond DAVAI HÄRJAD, kes see etapp ei pidanud kordagi kaotust tunnistama. Võistkond mängis koosseisus Märt Rohlin, Mirko Oja, Marko Mets ja Martin Kasemetsa. Teise koha saavutas võistkond NOKAMÜTS, kes saidki oma ainukese kaotuse finaalis. Võistkond mängis koosseisus Janno Viilup, Priit Aavik ja Sander Viilup. Kolmandaks tuli võistkond JOTT, kes mängisid koosseisus Jorma Uusmaa, Juhan Sampka, Taavi Kuusik ja Ott Koobas. Üldkokkuvõttes juhib võistkond Davai Härjad 25 punktiga, neile järgneb 21 punktiga võistkond Nokamüts ning kolmandat kohta hoiab hetkel 16 punktiga võistkond Lambad, kuid nende kannul on kohe 13 punktiga võistkond Ebaaus. Üldarvestuses lähevad arvesse nelja parima etapi tulemused.

Igal etapil toimub ka viskevõistlus. Poiste viskevõistlusel saavutasid 12 punktiga esikoha Hardi Martjak ja Markus Müller. Meeste viskevõistluses näitasid kaks paari väga head viskekätt, kus mõlemad paarid saavutasid 35 punkti ning nii toimus ümberviskamine. Paremat viskekindlust ümbervisetes näitasid Sander Viilup ja Mirko Oja 20 punktiga ning nii saavutasid nad juba teist etappi järjest viskevõistluses esikoha.
Paide Korvpalliklubi Seitse tänab kõiki osavõtjaid, et +30 kraadine leitsak teid ära ei hirmutanud
ja pühapäeva sportlikult korvpalli seltsis veetsite. Järgmine etapp juba 17 august!


Info edastas
Erjo Paris
Paide Korvpalliklubi SeitseTagasi
Luubi all