Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Paide Koolid võtsid kaksikvõidu koolide võrkpalliturniiril

Järvamaa koolinoored selgitasid parimad.

 

Kolmapäeval 29. jaanuaril toimusid Türi  linna võimlas Järvamaa koolide 10. -12.kl. võrkpalli Karikavõistlused, kus platsil mängisid 4 poissi ja 2 tüdrukut. Osalema oli tulnud 6 võistkonda( Türi Ühisgümnaasiumist kaksvõistkonda, Järvamaa Kutsehariduskeskuse Paide- ja Särevere õppeosakond, Paide Gümnaasium ja Paide Ühisgümnaasium.


Turniir oli igati tasavägine japarimate selgitamiseks tuli lausa geimipunkte lugeda. Võitjaks tunnistati Paide Ühisgümnaasiumi õpilased Andres Siilaku juhendamisel. Võistkonnas mängisid Kadi Scilf, Gertrud Alatare, Caroline Koit, Kert Kaasik, Karl Seire, Gerhard Markus Trumm,Kristofer Kallas. Teise koha saavutas Paide Gümnaasium jakolmanda koha Järvamaa Kutsehariduskeskus Särevere osakond.

Peakohtuniku Villi Vantsi sõnul on hea meel tõdeda, et lapsed soovivad ja tahavad mängida võrkpalli ja etvahepeal varjusurmas olnud koolide võrkpall on taaselustunud.

Järvamaa Spordiliit autasustas võistkondi karikate ja võistlejaid väikestemeenetega.

 

Paide Ühisgümnaasium osaleb koolivõrkpalliesindusega Sadolin Cupil 8 -9 veebruaril, kus võistlevad maakondadeparimate koolide võistkonnad. Lisaks on Ühisgümnaasium oma esindusega väljas 6.-9. klasside Kooliliiga poistega. Soovime neile tugevat kätt ja kindlat meelt.

 

Juba järgmine koolispordivõistlus toimub 4. veebruaril, kus E –Piim Spordihalli oodatakse saalijalgpallimängima

4 -5 klasside poisid.

 

 Ava tabel

 

Info edastas
Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit
projektijuht
5042105Tagasi
Luubi all