Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Lõppes võistlussari "Järvamaa segapaaristurniir" võrkpallis

Laupäeval 04. aprillil  toimus viimane V etapp võistlussarjast „Järvamaa segapaaristurniir” Võistlema oli tulnud 16 paari,

kes peale kaheksatunnist võistluspäeva sõbralikult, kuid sportlikult kohad jagasid.

Moodustati kolm alagruppi, kes omavahel turniiri mängides selgitasid tugevamad. Alagruppide esimesed mängisid esimesele kolmele kohale. Alagruppide teised 4-6 kohale j.n.e. Võitjaks tunnistati seekord uus paar Andres Kalvik ja Merilin Kuhi,

 teise koha saavutasid Tuuli Järva ja Viljo Jüristo, kolmanda koha pälvisid Katrin Murakas ja Veiko Tihemets.

Viie etapi kokkuvõttes saavutas Järvamaa segapaaristuniiril 36 üldpunktiga võidu KadriToom( Paide) ja Ain Kanne( Järva-Jaani), teise koha Gadi Rohtjärv ( Paide) jaMarko Vantsi( Türi) 30 punktiga, nemad küll ei saanud osaleda viimasel etapil aga eelnevalt kogutud punktid olid sedavõrd head, et kolmandaks tulnud Maie Bernhard ja Kaido Männi ( Türi) 28 punkti ei saanud neid enam ohustada.

Võistlus leidis oma eduka lõpu autasustamisega, kus võitjatele kingiti uus pall, pisikesi meeneid ja diplomeid jätkus teistelegi.

Viie kuu vältel  võttis turniirist osa 27 erinevat paari. Tore on tõdeda, et võistlus on tõesti Järvamaa tasandil populaarne, sest osalejaid oli peaaegu igast Järvamaa kantsist, kus võrkpalli harrastatakse. Kindlasti jätkame turniiriga ka järgmisel võrkpalli hooajal, sest osalejate sõnul on niisugune võistlus igati vajalik. Pinge säilib lõpuni ja osalejad juba ootavad seda mõnusat  sportlikku seltskonda.

 Peakorraldajana tahan tänada kõiki spordihooneid, kes võtsid meid sõbralikult vastu ja aitasid meil turniiri korraldada.

Sellega aga ei ole kriipsu alla tõmmatud veel võrkpallihooajale. Pealtselt alustavad Järvamaa meistrivõistlusi naised, kes kõik ihaldavad meistritiitlit.

 

Koondtabelit tulemustega saad vaadata:

 

Teabe edastas

Piret Reinfeld

Paide Võrkpallikool

 Tagasi
Luubi all