Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Paide-Järva saalihokimängijad Eesti resultatiivsemate mängijate hulgas

Järvamaa Saalihokiklubi on tänavusel hooajal esindatud Eesti meistrivõistlustel seitsme võistkonnaga.

Saalihoki naiskond võitis Viimsis toimunud kohtumises Tapa SHK seisuga 4:0 ning hoiab meistriliigas kolmandat kohta. Ees on teise ringi rasked ja otsustavad  mängud Saku Fortuna I, Jõgeva Tähe ja Tamsalu EBE naiskonnaga.
Eesti resultatiivseimate mängijate TOP 10-s on naiskonnast Taiga Laur (8 positsioon, 11 väravat, 3 söötu) ning Sirje Uusmaa (10 positsioon, 5 väravat, 7 söötu).

Meeskond sai napi kaotuse möödunud nädalavahetusel Tartu SHK-lt (5:7). Üks kohtumine on veel ees. Hetkel ollakse oma alagrupis 5. kohal. U-17 noormeeste Paide-Järva võistkonnast on hetkel Eesti parimate mängijate TOP 10-s esimesel positsioonil Edward Ubaleht (pildil paremal) 7 värava ja 9 sööduga, teisel kohal Rainis Provornikov (vasakul) 12 värava, 3 sööduga ning neljandal kohal Kristjan Evart (8 värava, 6 sööduga).

"U-13 ja U-15 noormeeste mängud on kulgenud nii kaotuste kui võitudega, kuid esimesel aastal Eesti meistrivõistlustel osalemine on eelkõige kogemuste saamine ning meistrimedalini on veel pikk tee," sõnas treener Taiga Laur. U-13 Eesti parimate mängijate TOP 10-s on Santeri Sapp (positsioon 6, 19 väravat, 2 söötu).

Neidude U-15 ja U-19 paljud kohtumised on veel pidamata. Pronksmedal on reaalne, aga selle nimel tuleb järgnevad mängud kindlalt võita. Parimate mängijate U-19 TOP 10-s on Eneli Väli (6 positsioon, 5 väravat, 1 sööt). Väravavaht Heli Kirista on tõrjete % teisel kohal (85,2%).

Järvamaa Saalihokiklubi korraldab 23. veebruaril algusega kell 10.00 Paide Ühisgümnaasiumi võimlas  vabariikliku saalihokiturniiri  PAIDE MINI CUP 1997. a ja varem sündinud noormeestele. 
Lisainfo: Taiga Laur (51 963 823).Tagasi
Luubi all